دانلود مقاله و خرید ترجمه:مطالعه تئوری تابع چگالی برای عامل دار کردن فولرن C60 همراه 1و2 بنزوکیونن - 2016

دانلود مقاله و خرید ترجمه:مطالعه تئوری تابع چگالی برای عامل دار کردن فولرن C60 همراه 1و2 بنزوکیونن - 2016
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده شیمی ( chemistry )
 • A DFT study on the functionalization of C60 fullerene with 1,2-benzoquinone مطالعه تئوری تابع چگالی برای عامل دار کردن فولرن C60 همراه 1و2 بنزوکیونن

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  مطالعه تئوری تابع چگالی برای عامل دار کردن فولرن C60 همراه 1و2 بنزوکیونن


  عنوان انگلیسی مقاله:

  A DFT study on the functionalization of C60 fullerene with 1,2-benzoquinone


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Computational and Theoretical Chemistry 1098 (2016) 63–69


  نویسنده:

  Mehrnoosh Khodam Hazrati, Nasser L. Hadipour


  چکیده انگلیسی:

  We investigated the capability of 1,2-benzoquinone as an abundant molecule in natural and biological systems to functionalize C60 fullerene. DFT calculations indicate that C60 acts as a dienophile in inverse electron-demand Diels-Alder cycloaddition reaction with 1,2-benzoquinone. Moreover, different functional groups were employed to manipulate the geometric and electronic properties of the complex. The adsorption energies increase by rising the electron withdrawing ability of functional groups as followed: -NO2 > -CN > -COOH > -CHO > -H > -F > -CH3 > -OH > -NH2. While all groups change the HOMO-LUMO energy gap of C60 slightly, –NH2 decreases it about 23%.


  چکیده فارسی:

  توانایی از 1.2 بنزوکیونن به عنوان مولکول فراوان در طبیعت و سیستم های بیولوژیکی با عامل دار کردن فولرن C60 را بررسی می کنیم. محاسبات DFT نشان می دهد که C60 در نقش دی ان دوست در بررسی واکنش حلقه زایی دیزالدر همراه 1.2 بنزوکینون عمل می کند. با وجود این گروه ها، تابع مختلف برای بررسی هندسه و خواص الکتریکی از کمپلکس بکار گرفته شده است. افزایش انرژی جذب به وسیله توانایی گرفتن الکترون از گروه عاملی به صورت زیر است. تغییرات شکاف انرژی HOMO-LUMO در تمام گروه ها در C60 بررسی شد و در گروه NH2 23 در صد کاهش یافت.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 17

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 4829 کیلوبایت


  قیمت: 28000 تومان  22400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
شیمی
موضوعات
footer