دانلود مقاله و خرید ترجمه:حمایت روانی اجتماعی برای کودکان و خانواده هایی که نیاز به درمان جایگزینی کلیه دارند - 2014

دانلود مقاله و خرید ترجمه:حمایت روانی اجتماعی برای کودکان و خانواده هایی که نیاز به درمان جایگزینی کلیه دارند - 2014
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده روانشناسی عمومی ( General Psychology )
 • Psychosocial support for children and families requiring renal replacement therapy حمایت روانی اجتماعی برای کودکان و خانواده هایی که نیاز به درمان جایگزینی کلیه دارند

  سال انتشار:

  2014


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  حمایت روانی اجتماعی برای کودکان و خانواده هایی که نیاز به درمان جایگزینی کلیه دارند


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Psychosocial support for children and families requiring renal replacement therapy


  منبع:

  Springer, Pediatr Nephrol (2014) 29:1169–1174


  نویسنده:

  Alan R. Watson


  چکیده انگلیسی:

  Chronic kidney disease (CKD) and the need for renal replacement therapy (RRT) can place a great strain on the child and family. As well as the medical and nutritional prescription, each child and family requires an individual psychosocial prescription that requires input from multiprofessional team members. The information needs of each child and family need to be constantly evaluated as well as the choice of therapy in relation to social, psychological and economic factors. Many tertiary units lack adequate “time” to deliver such assessments and coordinate the support and respite care for those on long-term dialysis, especially when significant numbers of children are now accepted onto RRT programmes with co-morbidities. National and international standards are needed for the staffing of comprehensive tertiary paediatric renal units as well as studies evaluating supportive care to families.
  Keywords: Psychosocial | Renal replacement therapy | Chronic kidney disease (CKD) | Multiprofessional team | Respite care


  چکیده فارسی:

  بیماری مزمن کلیوی (CKD) و نیاز داشتن به درمان جایگزینی کلیه (RRT) می تواند فشار زیادی روی کودک و خانواده وارد نماید. علاوه بر تجویز پزشکی و تغذیه ای، هر کودک و خانواده نیازمند یک نسخه خاص روانی اجتماعی است که به اطلاعات ورودی از طرف اعضای تیم های چند نفره احتیاج دارد. نیازهای اطلاعاتی هر کودک و خانواده و همچنین انتخاب درمان در رابطه با عوامل اجتماعی، روحی و اقتصادی بایستی به طور مداوم ارزیابی گردد. بسیاری از واحدهای تربیتی، "زمان" کافی برای ارائه این ارزیابی ها و هماهنگی پشتیبانی و مراقبت های ویژه برای کسانی که درگیر دیالیز بلند مدت هستند را ندارند، به ویژه زمانی که تعداد قابل توجهی از کودکان در حال حاضر در برنامه های RRT با بیماری های مشترک پذیرفته می شوند. استانداردهای ملی و بین المللی برای جذب کارکنان واحدهای کلیوی سوماتیک کودکان و نیز مطالعات ارزیابی کننده مراقبت حمایتی برای خانواده ها، ضروری می باشد.
  کلمات کلیدی: روانی اجتماعی | درمان جایگزینی کلیه | بیماری مزمن کلیوی (CKD) | تیم دارای چند نفر متخصص | تمدید مراقبت


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 6
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 18

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 57 کیلوبایت


  قیمت: 18000 تومان  14400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
روانشناسی-عمومی
موضوعات
footer