دانلود مقاله و خرید ترجمه:تئوری تابع چگالی، DFT، به عنوان عاملی برای هماهنگی شیمیایی - 2014

دانلود مقاله و خرید ترجمه:تئوری تابع چگالی، DFT، به عنوان عاملی برای هماهنگی شیمیایی - 2014
تبریک 98

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده شیمی ( chemistry )
 • DFT flavor of coordination chemistry تئوری تابع چگالی، DFT، به عنوان عاملی برای هماهنگی شیمیایی

  سال انتشار:

  2014


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  تئوری تابع چگالی، DFT، به عنوان عاملی برای هماهنگی شیمیایی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  DFT flavor of coordination chemistry


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Coordination Chemistry Reviews 272 (2014) 1–29


  نویسنده:

  Athanassios C. Tsipis


  چکیده انگلیسی:

  An overview of recent progress in DFT application to coordination chemistry is presented. Some recent applications that best illustrate the promise of DFT in a number of very active areas of coordination chemistry, such as catalysis (mechanistic studies), bonding (electronic and bonding character) electronic spectroscopy (absorption and emission spectra) and heavy-nucleus NMR spectroscopy are reviewed. Particular emphasis was given to the practical aspects that may be interesting for experimentalists that wish to employ DFT alongside to their experimental work. General instructions of how to select the proper DFT computational protocol for a particular study are outlined.
  Keywords: DFT | Coordination compounds | Mechanisms | Bonding | Electronic spectra | Heavy nucleus NMR spectra


  چکیده فارسی:

  در این مقاله یک بازنگری بر روی برنامه های اخیر تئوری تابع چگالیDFT که برای هماهنگی شیمیایی استفاده می شود، می پردازیم. برخی از کاربردهای اخیر نشان از مناسب بودن این تئوری برای بیان هماهنگی در ناحیه بزرگ شیمیایی است، مانند کاتالیز کردن(مطالعات تئوری)، پیوندی(علامت پیوندی و الکترونیک)، طیف سنجی الکترونی(طیف تابشی یا جذبی) و طیف سنجی NMR در هسته های سنگین مورد بررسی قرار می گیرد. به کاربرد روش DFT در زمان انجام کارهای ازمایشگاهی به تاکیید نتایج حاصل از ازمایشها کمک زیادی می کند. دستور العمل های معمول در برنامه های DFT، این روش را بهترین راه برای انجام محاسبات نظری معرفی می کند.
  کلمات کلیدی: DFT | ترکیبات هماهنگی | مکانیسم ها | پیوند دادن | طیف الکترونیک | طیف NMR هسته سنگین


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 29
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 86

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 2888 کیلوبایت


  قیمت: 60000 تومان  48000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:

  یک مقاله عالی و مروری در زمینه شیمی از ژورنال بسیار معتبر Coordination Chemistry Reviews می باشد. این مقاله به حدی کامل است که می توان از ان به عنوان یک مرجع اصلی برای پایان نامه و مقاله استفاده کرد. همچنین به تنهایی می تواند به عنوان پایان نامه مورد استفاده قرار گیرد.
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
شیمی
موضوعات
footer