دانلود مقاله و خرید ترجمه:عامل دار کردن نانولوله کربنی و کاربرد ان در دارو سازی: مرور - 2015

دانلود مقاله و خرید ترجمه:عامل دار کردن نانولوله کربنی و کاربرد ان در دارو سازی: مرور - 2015
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده شیمی ( chemistry )
 • Functionalization of carbon nanotubes and its application in nanomedicine: A review عامل دار کردن نانولوله کربنی و کاربرد ان در دارو سازی: مرور

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  عامل دار کردن نانولوله کربنی و کاربرد ان در دارو سازی: مرور


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Functionalization of carbon nanotubes and its application in nanomedicine: A review


  منبع:

  Nanomed. J., 2(4): 231-248, Autumn 2015


  نویسنده:

  H. Sadegh; R. Shahryari-ghoshekandi


  چکیده انگلیسی:

  This review focuses on the latest developments in applications of carbon nanotubes (CNTs) in medicine. A brief history of CNTs and a general introduction to the field are presented. Then, surface modification of CNTs that makes them ideal for use in medical applications is highlighted. Examples of common applications, including cell penetration, drug delivery, gene delivery and imaging, are given. At the same time, there are concerns about their possible adverse effects on human health, since there is evidence that exposure to CNTs induces toxic effects in experimental models. However, CNTs are not a single substance but a growing family of different materials possibly eliciting different biological responses. As a consequence, the hazards associated with the exposure of humans to the different forms of CNTs may be different. Understanding the structure–toxicity relationships would help towards the assessment of the risk related to these materials. Finally, toxicity of CNTs, are discussed. This review article overviews the most recent applications of CNTs in Nanomedicine, covering the period from 1991 to early 2015.
  Keywords: Carbon nanotubes | Drug delivery | Functionalization | Nanomedicine | Surface modification


  چکیده فارسی:

  در این مقاله به بررسی تاریخچه پیشرفت و کاربرد نانولوله کربنی در دارو سازی می پردازیم. در ابتدا یک تاریخچه مختصر درباره نانولوله کربنی انجام میدهیم و سپس زمینه های کاربرد انها در عصر حاضر را بیان می کنیم. سپس به اصلاح سطح نانولوله کربنی می پردازیم تا برای استفاده در داروسازی مناسب تر شود. یک مثال رایج از کاربرد نانولوله، شامل نفوذ در سلول، انتقال دارو، انتقال ژن و تصویر برداری است. در این زمان، سرطان اثرات مخربی در سلامت انسان دارد. شواهد حاکی از وجود اثرات سمیت نانولوله کربنی در نمونه های ازمایشگاهی است. با وجود این، نانولوله کربنی تنها عضو از خانواده نیست بلکه این گروه دارای زیر مجموعه بزرگی است که در کارهای بیولوژیک کاربرد دارد. نحوه اتصال نانولوله کربنی برای سلامتی متفاوت است. در این رساله درباره ساختار سمیت نانولوله کربنی بحث می کنیم. در این رساله تعدادی از کاربرد های اخیر نانولوله کربنی در داروسازی را از سال 1991 تا سال2015 بررسی می کنیم.
  کلمات کلیدی: نانولوله های کربنی | تحویل دارو | عامل سازی | نانوموادین | اصلاح سطح


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 18
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 43

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 584 کیلوبایت


  قیمت: 36000 تومان  28800 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
شیمی
موضوعات
footer