دانلود مقاله و خرید ترجمه:بررسی اروماتیسیته فلورن با کمک شکاف HOMO-LUMO و روش NICS - 2015

دانلود مقاله و خرید ترجمه:بررسی اروماتیسیته فلورن با کمک شکاف HOMO-LUMO و روش NICS - 2015
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده شیمی ( chemistry )
 • INVESTIGATION OF FULLERENES AROMATICITY BY HOMO-LUMO GAP AND NICS METHOD بررسی اروماتیسیته فلورن با کمک شکاف HOMO-LUMO و روش NICS

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  بررسی اروماتیسیته فلورن با کمک شکاف HOMO-LUMO و روش NICS


  عنوان انگلیسی مقاله:

  INVESTIGATION OF FULLERENES AROMATICITY BY HOMO-LUMO GAP AND NICS METHOD


  منبع:

  Indian Journal of Fundamental and Applied Life Sciences 2015 Vol. 5 (S3), pp. 2144-2147/Keshavarz


  نویسنده:

  Morteza Keshavarz


  چکیده انگلیسی:

  Nowadays computation of quantum chemistry calculations for large molecules is very hard and results are obtained hardly and sometimes are not acceptable. Aromaticity identification of molecules performed by Huckle and NICS methods. In this project aromaticity of some fullerenes molecules were investigated based on bond length, bond angles, hardness and electrophilicity parameters and using nucleus independent chemical shifts (NICS) rule and methods of HF and density functional theory (DFT) (B3LYP) and basis sets of 3-21G*, 3-21G, 6-31 G* and 6-31G in HF and DFT/ B3LYP/ 6-31G * in DFT method.Molecules optimization and calculation have been done by Gaussian 03 and Guass View soft wares. Parameters of bond length, bond angles, bond energy, hardness, electrophilicity, NMR and NICS were calculated. According to expectances and performed calculations on molecules aromaticity, the results show that B3LYP method that is one of the Density functional theories and NICS are the best methods and parameters for aromaticity distinction.
  Keywords: Aromaticity | Fullerenes | NICS | HOMO-LUMOGAP | DFT | Electrophilicity


  چکیده فارسی:

  امروزه محاسبات کامپیوتری شیمی کوانتومی برای مولکول های بزرگ بسیار سخت است و نتایج بهینه سازی بسیار سخت است و گاهی اوقات غیر ممکن است. خواص اروماتیسیته در این مولکول ها با کمک روش های هوکل و NICS بدست می اید. در این مقاله، اروماتیسیته تعدادی از مولکول های فلورن و پارامترهای طول پیوند، زاویه پیوند، سختی و الکترونخواهی مورد بررسی قرار می گیرد و در این محاسبات از جابجایی شیمیایی وابسته به هسته، NICS، استفاده می شود و از روش هارتری فاک، HF، و تئوری تابع چگالی،DFT، در سطح B3LYP با کمک تابع پایه های 3-21G*, 3-21G, 6-31 G* و 6-31Gدر روش هارتری فاک و DFT/ B3LYP/ 6-31G * در روش تئوری تابع چگالی استفاده می شود. بهینه سازی مولکول و سایر محاسبات در نرم افزار گوسین 03 و گوس ویو انجام می شود. پارامترهای طول پیوند، زاویه پیوند، انرژی پیوند، سختی، الکترون دوستی ، NMR، NICS محاسبه می شود. با توجه به مشاهدات و بررسی انجام شده در مولکول اروماتیسیته، نشان داده شد که روش B3LYP در تئوری تابعیت چگالی و متد NICS بهترین روش ها در بررسی اروماتیسیته است.
  کلمات کلیدی: معطر | فولرزن | NICS | HOMO-LUMOGAP | DFT | الکتروفیلیتی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 4
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 12

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 286 کیلوبایت


  قیمت: 12000 تومان  9600 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
شیمی
موضوعات
footer