دانلود مقاله و خرید ترجمه:زبان بدن: بیماری، ناتوانی، و نوشتن زندگی - 2016

دانلود مقاله و خرید ترجمه:زبان بدن: بیماری، ناتوانی، و نوشتن زندگی - 2016
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده روانشناسی عمومی ( General Psychology )
 • Body Language: Illness, Disability, and Life Writing زبان بدن: بیماری، ناتوانی، و نوشتن زندگی

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  زبان بدن: بیماری، ناتوانی، و نوشتن زندگی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Body Language: Illness, Disability, and Life Writing


  منبع:

  Taylor and Francis, LIFE WRITING, 2016 VOL. 13, NO. 1, 3–10


  نویسنده:

  -


  چکیده انگلیسی:

  As much as we may like to evade or minimise them, illness and disability inescapably attend human embodiment; we are all vulnerable subjects. So it might seem natural and inevitable that the most universal, most democratic form of literature, autobiography, should address these common features of human experience. And yet self-life writing has reckoned with embodiment only relatively recently. In the Western tradition, we can date first-person life writing about illness and disability (which I have named autosomatography) from classic texts like John Donne’s Devotions upon Emergent Occasions, and Several Steps in My Sickness (1624) and the essays of Michel de Montaigne. But such texts are rare—few and chronologically far between—until well after the birth of the clinic in the eighteenth century.


  چکیده فارسی:

  همان قدر که ما ممکن است، به حداقل رساندن یا گریز از بیماری و ناتوانی را دوست داشته باشیم، ناگزیر، آنها در تجسم انسانی حضور می یابند ؛ ما همه افراد آسیب پذیری هستیم. بنابراین ممکن است طبیعی و اجتناب ناپذیر به نظر برسد که دنیوی ترین، و نیز دموکراتیک ترین شکل ادبیات، و زندگینامه، باید این ویژگی های مشترک از تجربه انسانی را مشخص کنند. و با این حال نوشتن خود زندگی، نسبتاً به تازگی، با تجسم همراه بوده است. در سنت غربی، ما می توانیم به نوشتن زندگی «اول شخصی» ، اشاره کنیم (که من آن را اوتوسوماتوگرافی نامیدم) و در مورد بیماری و ناتوانی، از متون کلاسیک، مانند از خود گذشتگی های جان دان در حالت های اورژانسی ، و چند مرحله در بیماری من (1624) و مقالات میشل دو مونتنی. ولی چنین متونی، کمیابند و به ترتیب زمانی، تا بعد از تولد درمانگاه در قرن هجدهم، دور از تصورات هستند.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 9
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 16

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 56 کیلوبایت


  قیمت: 20000 تومان  16000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
روانشناسی-عمومی
موضوعات
footer