دانلود مقاله و خرید ترجمه:معیار سبک زندگی سالم برای دانشجویان دانشگاه : توسعه و آزمون روانسنجی - 2012

دانلود مقاله و خرید ترجمه:معیار سبک زندگی سالم برای دانشجویان دانشگاه : توسعه و آزمون روانسنجی - 2012
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده بهداشت و درمان ( Healthcare )
 • The Healthy Lifestyle Scale for University Students: development and psychometric testing معیار سبک زندگی سالم برای دانشجویان دانشگاه : توسعه و آزمون روانسنجی

  سال انتشار:

  2012


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  معیار سبک زندگی سالم برای دانشجویان دانشگاه : توسعه و آزمون روانسنجی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  The Healthy Lifestyle Scale for University Students: development and psychometric testing


  منبع:

  Australian Journal of Primary Health, 2012, 18, 339–345


  نویسنده:

  Wang Dong, Xing Xiao-hui and Wu Xian-bo


  چکیده انگلیسی:

  We report the development and validation of a scale to evaluate the healthy lifestyles of university students. The Delphi technique was used to determine the content validity of the scale with a panel of 33 experts. Psychometric testing was performed and confirmed with 6000 undergraduate students who were randomly selected from 10 universities in China. Three Delphi rounds were required to achieve final consensus for content validity. The split-half correlation coefficient and Cronbach’s a coefficient for the total scale were 0.841 and 0.892, respectively. Construct validity was supported by exploratory factor analysis, which yielded an eight-factor instrument that explained 55.02% of the variance in the 38 items. The proposed Healthy Lifestyle Scale for University Students has good construct validity and reliability and can be used as an evaluation tool for health counselling in university health centres.
  Additional keywords: reliability | validity.


  چکیده فارسی:

  ما در این تحقیق توسعه و اعتبار سنجی یک معیار برای ارزیابی سبک زندگی سالم دانشجویان دانشگاه را گزارش کرده ایم. تکنیک دلفی برای تعیین اعتبار محتوایی این شاخص همراه با یک گروه 33 نفره از متخصصان مورد استفاده قرار گرفت. تست های روان سنجی برای 6000 دانشجوکه به صورت تصادفی از 10دانشگاه چین انتخاب شده بودند ، اجرا و تایید شد. سه عدد صحیح دلفی برای رسیدن به اجماع نظر در مورد اعتبار محتوایی نیاز بود. ضریب همبستگی نیمه و ضریب کرونباخ برای این شاخص به ترتیب 0.841 و 0.892 بودند. اعتبار ساختاری نیز با تحلیل فاکتور اکتشافی تائید شد که بازده آن یک ابزار 8 فاکتوری بود که بیانگر واریانس 55.02% برای 38 گزینه بود. معیار مطرح شده برای سبک زندگی سالم برای دانشجویان دانشگاه دارای اعتبار ساختاری خوب و پایایی مناسب است و می تواند به عنوان ابزار ارزیابی درمراکز سلامت دانشگاه ها استفاده شود.
  لغات کلیدی مازاد : پایایی | اعتبار


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 24

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 54 کیلوبایت


  قیمت: 18000 تومان  14400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
بهداشت-و-درمان
موضوعات
footer