دانلود مقاله و خرید ترجمه:وقتی قدرت دیگران را ساکت می کند: تاثیر منفی قدرت رهبر روی عملکرد تیم - 2013

دانلود مقاله و خرید ترجمه:وقتی قدرت دیگران را ساکت می کند: تاثیر منفی قدرت رهبر روی عملکرد تیم - 2013
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت منابع انسانی ( Human resources management )
 • WHEN POWER MAKES OTHERS SPEECHLESS: THE NEGATIVE IMPACT OF LEADER POWER ON TEAM PERFORMANCE وقتی قدرت دیگران را ساکت می کند: تاثیر منفی قدرت رهبر روی عملکرد تیم

  سال انتشار:

  2013


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  وقتی قدرت دیگران را ساکت می کند: تاثیر منفی قدرت رهبر روی عملکرد تیم


  عنوان انگلیسی مقاله:

  WHEN POWER MAKES OTHERS SPEECHLESS: THE NEGATIVE IMPACT OF LEADER POWER ON TEAM PERFORMANCE


  منبع:

  Academy of Management Journal. 2013, Vol. 56, No. 5, 1465–1486


  نویسنده:

  LEIGH PLUNKETT TOST, FRANCESCA GINO, RICHARD P. LARRICK


  چکیده انگلیسی:

  We examine the impact of the subjective experience of power on leadership dynamics and team performance and find that the psychological effect of power on formal leaders spills over to affect team performance. We argue that a formal leader’s experience of heightened power produces verbal dominance, which reduces team communication and consequently diminishes performance. Importantly, because these dynamics rely on the acquiescence of other team members to the leader’s dominant behavior, the effects only emerge when the leader holds a formal leadership position. Three studies offer consistent support for this argument. The implications for theory and practice are discussed.


  چکیده فارسی:

  ما تاثیر تجربه ذهنی قدرت روی دینامیک های رهبری و عملکرد تیم را ارزیابی کرده و در می یابیم که تاثیر روانشناختی قدرت روی رهبران رسمی، تاثیر مشخصی روی عملکرد و کارآیی تیم دارد. ما استدلال می کنیم که تجربه رهبر رسمی بر حسب افزایش قدرت، برتری کلامی ایجاد می کند، چیزی که منجر به کاهش ارتباط تیمی و در نتیجه کاهش عملکرد و کارآیی می شود. مهم اینکه چون این دینامیک ها متکی به رضایت دادن دیگر اعضاء تیم به رفتار برتر رهبر است، تاثیرات تنها زمانی بروز می کند که رهبر جایگاه رهبری رسمی داشته باشد. سه مطالعه، حمایت منسجمی برای این استدلال مطرح می کنند. کارکردهای تئوری و عملی این مسئله نیز بحث می شوند.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 23
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 56

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 78 کیلوبایت


  قیمت: 35000 تومان  28000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-منابع-انسانی
موضوعات
footer