دانلود مقاله و خرید ترجمه:مشارکت سازمانی جمعی: مرتبط سازی مقدمات انگیزشی، پیاده سازی استراتژیک، و عملکرد شرکت - 2015

دانلود مقاله و خرید ترجمه:مشارکت سازمانی جمعی: مرتبط سازی مقدمات انگیزشی، پیاده سازی استراتژیک، و عملکرد شرکت - 2015
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت استراتژیک ( strategic Managment )
 • COLLECTIVE ORGANIZATIONAL ENGAGEMENT: LINKING MOTIVATIONAL ANTECEDENTS, STRATEGIC IMPLEMENTATION, AND FIRM PERFORMANCE مشارکت سازمانی جمعی: مرتبط سازی مقدمات انگیزشی، پیاده سازی استراتژیک، و عملکرد شرکت

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  مشارکت سازمانی جمعی: مرتبط سازی مقدمات انگیزشی، پیاده سازی استراتژیک، و عملکرد شرکت


  عنوان انگلیسی مقاله:

  COLLECTIVE ORGANIZATIONAL ENGAGEMENT: LINKING MOTIVATIONAL ANTECEDENTS, STRATEGIC IMPLEMENTATION, AND FIRM PERFORMANCE


  منبع:

  Academy of Management Journal2015, Vol. 58, No. 1, 111–135.


  نویسنده:

  MURRAY R. BARRICK GARY R. THURGOOD TROY A. SMITH STEPHEN H. COURTRIGHT


  چکیده انگلیسی:

  We present a comprehensive theory of collective organizational engagement, integrating engagement theory with the resource management model. We propose that engagement can be considered an organization-level construct influenced by motivationally focused organizational practices that represent firm-level resources. Specifically, we evaluate three distinct organizational practices as resources—motivating work design, human resource management practices, and CEO transformational leadership—that can facilitate perceptions that members of the organization are as a whole physically, cognitively, and emotionally invested at work. Our theory is grounded in the notion that, when used jointly, these organizational resources maximize each of the three underlying psychological conditions necessary for full engagement; namely, psychological meaningfulness, safety, and availability. The resource management model also underscores the value of top management team members implementing and monitoring progress on the firm’s strategy as a means to enhance the effects of organizational resources on collective organizational engagement. We empirically test this theory in a sample of 83 firms, and provide evidence that collective organizational engagement mediates the relationship between the three organizational resources and firm performance. Furthermore, we find that strategic implementation positively moderates the relationship between the three organizational resources and collective organizational engagement. Implications for theory, research, and practice are discussed.


  چکیده فارسی:

  ما نظریه کاملی از مشارکت سازمانی جمعی را ارائه می دهیم که نظریه مشارکت (engagement theory ) رابا مدل مدیریت منابع یکپارچه می کند. ما پیشنهاد می دهیم که مشارکت به عنوان یک ساختار سطح سازمانی قابل بررسی است که تحت تاثیر فعالیت های سازمانی متمرکز بر انگیزش قرار دارد و منابع سطح شرکت را ارائه می دهد. به ویژه ما سه فعالیت متمایز سازمانی را به عنوان منابع مورد ارزیابی قرار می دهیم که شامل انگیزه بخشی به طراحی کار، فعالیت های مدیریت منابع انسانی و رهبری تحول گرای transformational leadership مدیرعامل (CEO) chief executive officer است که درک این مساله را ساده می کند که اعضای سازمان یک کلیت هستند که به طور فیزیکی، شناختی و عاطفی در یک کار مورد سرمایه گذاری واقع می شوند. پیشینه نظریه ما براساس این مفهوم قرار دارد که این منابع سازمانی در هنگام استفاده به صورت مشترک می توانند سبب حداکثرسازی هر یک از سه وضعیت روانشناختی مورد نظر شوند که برای مدیریت کامل الزامی هستند که شامل معنادار بودن روانشناختی، ایمنی و در دسترس بودن است. همچنین مدل مدیریت منابع بر ارزش اعضای تیم مدیریت در اجرا و فرآیند نظارت استراتژی شرکت به عنوان ابزاری برای ارتقا تاثیرات منابع سازمانی بر مشارکت سازمانی جمعیcollective organizational engagement تاکید دارد. ما به صورت تجربی این نظریه را براساس یک نمونه 300 تایی از شرکت ها تست می کنیم و مدارکی را ارائه می دهیم که نشان می دهد مشارکت سازمانی جمعی نقش واسطه ای بین سه منبع سازمانی و عملکرد شرکت ایفا می کند. علاوه بر این، ما در می یابیم که اجرای استراتژیک به طور مثبت رابطه بین سه منبع سازمانی و مشارکت سازمانی جمعی را تعدیل می کند. همچنین استدلال های مربوط به نظریه، تحقیق و فعالیت مورد بحث قرار می گیرند.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 26
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 53

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 700 کیلوبایت


  قیمت: 40000 تومان  32000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-استراتژیک
موضوعات
footer