دانلود مقاله و خرید ترجمه:مقایسه مهارت های عمومی و هوش هیجانی در آموزش حسابداری - 2012

دانلود مقاله و خرید ترجمه:مقایسه مهارت های عمومی و هوش هیجانی در آموزش حسابداری - 2012
تبریک 98

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده روانشناسی عمومی ( General Psychology )
 • A Comparison of Generic Skills and Emotional Intelligence in Accounting Education مقایسه مهارت های عمومی و هوش هیجانی در آموزش حسابداری

  سال انتشار:

  2012


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  مقایسه مهارت های عمومی و هوش هیجانی در آموزش حسابداری


  عنوان انگلیسی مقاله:

  A Comparison of Generic Skills and Emotional Intelligence in Accounting Education


  منبع:

  ISSUES IN ACCOUNTING EDUCATION, Vol. 27, No. 3, 2012 pp. 627–645


  نویسنده:

  Lyn Daff, Paul de Lange, and Beverley Jackling


  چکیده انگلیسی:

  Embedding generic skills such as communication and teamwork in the accounting curriculum continues to attract attention from stakeholders. In parallel, the business world and more recently some faculty, have recognized and explored the need to incorporate emotional intelligence (EI) in the curriculum. EI is viewed as a desirable quality as it allows accountants to excel in strategic decision making, teamwork, leadership, and client relations. We contend that in the quest to find the best employees, employers have focused on EI, whereas accounting faculty have placed less emphasis on EI skill development and a greater emphasis on generic skills. This paper addresses the need for accountants to have a combination of EI and generic skills. The commonalities and differences between an EI framework and a generic skills framework are identified when the two are juxtaposed. This provides guidance for faculty seeking to develop highly skilled graduates via the development of a range of curriculum resources designed to enhance EI.
  Keywords: accounting education | emotional intelligence | generic skills | non-technical skills.


  چکیده فارسی:

  جا دادن مهارت های عمومی همانند ارتباطات و کارگروهی در برنامه تحصیلی رشته حسابداری، همچنان توجه ذی نفعان را به خود جلب می کند. همگام با این موضوع، دنیای کسب و کار و اخیرا هم برخی از استادان این رشته، نیاز به گنجاندن هوش هیجانی (EI) را در برنامه تحصیلی این رشته شناخته و مورد بررسی قرار داده اند. حسابدارانی که دارای هوش هیجانی هستند در تصمیم گیری های استراتژیک، کار گروهی، رهبری و در روابطشان با مشتری عملکرد بهتری دارند. ما در اینجا می خواهیم نشان دهیم بهترین کارمندان و بهترین کارفرمایان برروی هوش هیجانی متمرکز شده اند، در حالیکه دانشکده های حسابداری کمترین تاکید را برروی گسترش مهارت هوش هیجانی و بیشترین تاکید را بر مهارت های عمومی قرار داده اند. این مقاله با هدف نیاز به حسابدارانی که هم مهارت های عمومی وهم هوش هیجانی را دارا هستند، تدوین شده است. اشتراکات و تفاوت های بین چارچوب مهارت های عمومی و چارچوب هوش هیجانی زمانی که درکنار هم قرار می گیرند، تشخیص داده می شود و دستورالعملی را برای دانشکده هایی که قصد افزایش فارغ التحصیلان بسیار ماهر دارند توسط گسترش طیف وسیعی از منابع برنامه درسی که برای ارتقای هوش هیجانی طراحی شده است، فراهم میکند.
  کلمات کلیدی: آموزش حسابداری | هوش هیجانی | مهارت های عمومی | مهارت های غیر فنی.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 19
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 40

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 88 کیلوبایت


  قیمت: 30000 تومان  24000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
روانشناسی-عمومی
موضوعات
footer