دانلود مقاله و خرید ترجمه:مطالعه در بازیابی تصویر مبتنی بر بافت تصویر و طرح آماری رنگ - 2016

دانلود مقاله و خرید ترجمه:مطالعه در بازیابی تصویر مبتنی بر بافت تصویر و طرح آماری رنگ - 2016
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده پردازش تصویر ( Image Processing )
 • Study on image retrieval based on image texture and color statistical projection مطالعه در بازیابی تصویر مبتنی بر بافت تصویر و طرح آماری رنگ

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  مطالعه در بازیابی تصویر مبتنی بر بافت تصویر و طرح آماری رنگ


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Study on image retrieval based on image texture and color statistical projection


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Neurocomputing 215 (2016) 217–224


  نویسنده:

  Xiaofei Zheng, Bing Tang, Zhe Gao, Enping Liu, Wei Luo


  چکیده انگلیسی:

  This article presents an image texture and hue statistical projection based retrieval. First the image is converted to HSI color model, the gray value of the image extraction, and Robert algorithm to extract the texture, then the image is divided into blocks and extracts the main color block, the main color image blocks are respectively projected in the horizontal and vertical direction of 2, get 2 projection histogram, the 2 projection histograms of the first three order center extraction distance and Robert algorithm as the features of texture, image similarity calculation. Make a very full pave the way for future Canny edge processing algorithm research of image retrieval.
  Keywords: Main hue | Robert algorithm | Projection histogram | Canny edge algorithm | Image retrieval


  چکیده فارسی:

  این مقاله ی یک بازیابی مبتنی بر بافت تصویر و طرح اماری رنگ را ارائه می کند. نخست تصویر به مدل رنگ HSI تبدیل میشود، مقدار خاکستری از تصویر استخراج می شود، و الگوریتم رابرت برای استخراج بافت، سپس تصویر به بلوک ها تقسیم می شود و بلوک رنگ اصلی استخراج می شود، بلوک های اصلی تصویر رنگی به ترتیب در جهات افقی و عمودی از 2 طرح ریزی می شود، هیستوگرام طرح ریزی 2 به دست می آید، هیستوگرام های طرح 2 از سه مرتبه مسافت استخراج مرکزی و الگوریتم رابرت بعنوان ویژگی های بافت، محاسبات مشابهت تصویر، موجب همواری بسیار کامل مسیر برای تحقیقات الگوریتم پردازش لبه کانی آتی از بازیابی تصویر می شود.
  کلمات کلیدی: رنگ اصلی | الگوریتم رابرت | هیستوگرام طرح ریزی | الگوریتم لبه کانی | بازیابی تصویر


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 23

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 2914 کیلوبایت


  قیمت: 35000 تومان  28000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
پردازش-تصویر
موضوعات
footer