دانلود مقاله و خرید ترجمه:بازیابی تصویر مشابه با استفاده از یک تصویر - 2016

دانلود مقاله و خرید ترجمه:بازیابی تصویر مشابه با استفاده از یک تصویر - 2016
تبریک 98

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده پردازش تصویر ( Image Processing )
 • Similar image retrieval only using one image بازیابی تصویر مشابه با استفاده از یک تصویر

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  بازیابی تصویر مشابه با استفاده از یک تصویر


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Similar image retrieval only using one image


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Optik 127 (2016) 141–144


  نویسنده:

  Xin Meng, Yu An, Jinghan He, Zengqing Zhuo, Hao Wu, Xing Gao


  چکیده انگلیسی:

  In this paper, we present one method that can retrieve the similar images only using one image. In recent years, we have used different ways to achieve image retrieval. However, if we use the unsupervised method to achieve image retrieval, the accuracy of image retrieval is reduced obviously. Even if we use the supervised method, the computing time is too long because we need to learn quite a few learning instances.
  We use best feature descriptor selected, image optimization, deep learning technique to retrieve the target images that is similar to original image. On the one hand, we can see that the method makes full use of image information and select the most effective feature descriptors. On the other hand, we increase the accuracy through optimizing the target images and deep learning technique, so that it is convenient for us to extract more effective information directly. At last, we set up one big database that contains images from different categories. The images are as more complicated as possible. The experimental results show that our method not only can save the computing resource but also can keep the accuracy.
  Keywords: Deep learning | WLS filter | Image optimization | Image decomposition


  چکیده فارسی:

  در این مقاله، روشی را ارائه می کنیم که تصاویر مشابه را تنها با استفاده از یک تصویر بازیابی می کند. در سال-های اخیر، روش های مختلفی را به منظور دستیابی به بازیابی تصویر استفاده کرده ایم. با اینحال، چنانچه روش بدون نظارت را برای دستیابی به بازیابی تصویر استفاده کنیم، دقت بازیابی تصویر به وضوح کاهش می یابد. حتی اگر روش تحت نظارت را هم استفاده کنیم، زمان محاسباتی بیش از حد طولانی می شود به این دلیل که نیازمند به یادگیری کامل چند نمونه مورد هستیم.
  بهترین توصیفگر مشخصه انتخاب شده، بهینه سازی تصویر، تکنکیک یادگیری عمیق برای بازیابی تصاویر هدف را که مشابه با تصیور اصلی است استفاده می کنیم. از سوی دیگر، می بینیم که روش موجب استفاده کامل از اطلاعات تصویر و انتخاب موثرترین توصیفگرهای ویژگی می شود. از سوی دیگر، دقت را از طریق بهینه سازی تصاویر هدف و تکنیک یادگیری عمیق افزایش می دهیم، به طوری که این برای ما به منظور استخراج مستقیم اطلاعات بسیار موثر مناسب است. در نهایت، یک پایگاه داده بزرگ را راه اندازی می کنیم که حاوی تصاویر از مقوله های مختلف است. تصاویر تا حد امکان بسیار پیچیده هستند. نتایج تجربی نشان می دهد که روش ما نه تنها موجب حفظ و صرفه جوئی در منابع می شود بلکه دقت را نیز حفظ می کند.
  کلمات کلیدی: یادگیری عمیق | فیلتر WLS | بهینه سازی تصویر | تجزیه تصویر.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 4
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 16

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 1594 کیلوبایت


  قیمت: 16000 تومان  12800 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
پردازش-تصویر
موضوعات
footer