دانلود مقاله و خرید ترجمه:بهبود طراحی محصول از طریق بازخورد دانش سیستم های سایبر - فیزیکی - 2016

دانلود مقاله و خرید ترجمه:بهبود طراحی محصول از طریق بازخورد دانش سیستم های سایبر - فیزیکی - 2016
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مهندسی نرم افزار ( software engineering )
 • Product design improvement through knowledge feedback of cyber-physical systems بهبود طراحی محصول از طریق بازخورد دانش سیستم های سایبر - فیزیکی

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  بهبود طراحی محصول از طریق بازخورد دانش سیستم های سایبر - فیزیکی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Product design improvement through knowledge feedback of cyber-physical systems


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Procedia CIRP 50 ( 2016 ) 186 – 191


  نویسنده:

  Markus Brandmeier, Eva Bogner, Matthias Brossog, Jörg Franke


  چکیده انگلیسی:

  In context of automation the concept of cyber-physical systems creates a consistent data interchange via open and global information networks with bidirectional flow of information. However, in order to generate potential benefits, relevant process data has to be identified and transferred to usable knowledge.
  In this paper we propose an approach for using the information feedback, provided through cyber-physical systems within production facilities, for the enhancement of the product design process. Due to the integration of knowledge bases, the data gathered in production is transformed to knowledge for improvement, which is structured for re-utilization with the use of ontologies.
  Keywords: Cyber-physical systems | Product Design | Ontologies | Knowledge feedback


  چکیده فارسی:

  در زمینه خودکارسازی (اتوماسیون)، مفهومِ سیستم های سایبر - فیزیکی، تبادل اطلاعات مناسبی را از طریق شبکه های اطلاعاتی باز و جهانی با جریان دو طرفه اطلاعات ایجاد می کند. با این حال، به منظور تولید مزایای بالقوه، داده های پردازشی مربوطه بایستی شناخته شده و به دانش قابل استفاده ای منتقل شوند.
  در این مقاله، رویکردی برای استفاده از بازخورد اطلاعاتی پیشنهاد شده که از طریق سیستم های سایبر-فیزیکی در تاسیسات تولیدی به منظور بهبود فرآیند طراحی محصول ارائه شده است. با توجه به تلفیق پایگاه های اطلاعاتی، داده های جمع آوری شده در تولید به منظور ارتقاء به دانش تغییر یافته که به منظور استفاده مجدد با استفاده از هستی شناسی ایجاد گردیده است.
  واژه های کلیدی: سیستم های سایبر- فیزیکی | طراحی محصول | هستی شناسی | بازخورد دانش


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 6
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 20

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 225 کیلوبایت


  قیمت: 25000 تومان  20000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مهندسی-نرم-افزار
موضوعات
footer