دانلود مقاله و خرید ترجمه:همرفت شکاف هوایی در ماشین رلوکتانسی سوئیچ شده - 2015

دانلود مقاله و خرید ترجمه:همرفت شکاف هوایی در ماشین رلوکتانسی سوئیچ شده - 2015
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده برق الکترونیک ( Power Electronics )
 • Air-Gap Convection in a Switched Reluctance Machine همرفت شکاف هوایی در ماشین رلوکتانسی سوئیچ شده

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  همرفت شکاف هوایی در ماشین رلوکتانسی سوئیچ شده


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Air-Gap Convection in a Switched Reluctance Machine


  منبع:

  IEEE, 2015 Tenth International Conference on Ecological Vehicles and Renewable Energies (EVER)


  نویسنده:

  Pietro Romanazzi and David A. Howey University of Oxford Department of Engineering Science, Parks Road Oxford, OX1 3PJ, UK


  چکیده انگلیسی:

  Switched reluctance machines (SRMs) have recently become popular in the automotive market as they are a good alternative to the permanent magnet machines commonly employed for an electric powertrain. Lumped parameter thermal networks are usually used for thermal analysis of motors due to their low computational cost and relatively accurate results. A critical aspect to be modelled is the rotor-stator air-gap heat transfer, and this is particularly challenging in an SRM due to the salient pole geometry. This work presents firstly a review of the literature including the most relevant correlations for this geometry, and secondly, numerical CFD simulations of air-gap heat transfer for a typical configuration. A new correlation has been derived: Nu = 0:181 Ta0:207 m .
  Index Terms: air-gap | convection | thermal model | switched reluctance | CFD.


  چکیده فارسی:

  به تازه گی در بازار خودرو ماشین های سوئیچ رلوکتانسی (SRMها) دارای محبوبیت شده اند چرا که این ماشین ها جایگزین خوبی برای ماشین های مغناطیس دائم مرسوم هستند که معمولا برای انتقال قدرت الکتریکی به کار می روند. شبکه های گرمایی پارامتری فشرده شده معمولا برای آنالیز حرارتی موتورها با توجه به نتایج نسبتا دقیق و هزینه محاسباتی پائین آنها مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از جنبه های مهمی که باید مدل سازی شود انتقال حرارتی شکاف هوایی استاتور – روتور است، و این مسئله مخصوصا در یک SRM با توجه به شکل هندسی قطب برجسته چالش برانگیز می باشد. این مطالعه نخست بررسی آزمایشگاهی که شامل مناسب ترین روابط برای این شکل هندسی است را ارائه می کند، و سپس، شبیه سازی های CFD عددی از انتقال حرارتی شکاف هوایی برای یک ساختار معمولی را ارائه می کند. رابطه جدید به دست آمده به صورت زیر است: .
  اصطلاحات شاخص : شکاف (فاصله) هوایی | همرفت | مدل گرمایی | رلوکتانس سوئیچ شده | CFD.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 22

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 1126 کیلوبایت


  قیمت: 28000 تومان  22400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
-برق-الکترونیک
موضوعات
footer