دانلود مقاله و خرید ترجمه:سرمایه‌گذاری در آینده: نروژ، تغییرات اقلیمی و خروج سرمایه از صنایع سوخت فسیلی - 2015

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت مالی ( Financial Management )
 • Investing in the Future: Norway, Climate Change and Fossil Fuel Divestment سرمایه‌گذاری در آینده: نروژ، تغییرات اقلیمی و خروج سرمایه از صنایع سوخت فسیلی

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  سرمایه‌گذاری در آینده: نروژ، تغییرات اقلیمی و خروج سرمایه از صنایع سوخت فسیلی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Investing in the Future: Norway, Climate Change and Fossil Fuel Divestment


  منبع:

  MATTHEW RIMMER QUEENSLAND UNIVERSITY OF TECHNOLOGY, AUSTRALIA


  نویسنده:

  -


  چکیده انگلیسی:

  The fossil fuel divestment movement has undergone explosive growth over the last few years – expanding from encouraging educational institutions to adopt ethical investment policies to focusing upon cities, pension funds and philanthropic charities. The fossil fuel divestment movement has attained global ambitions – challenging sovereign wealth funds and national governments to engage in fossil fuel divestment, and pushing for fossil fuel divestment at international climate talks – such as the Paris Climate Summit in 2015.


  چکیده فارسی:

  جنبش خروج سرمایه از صنایع سوخت فسیلی در چند سال گذشته رشدی انفجاری را تجربه کرد (از موسسات آموزشی که اتخاذ سیاست‌های سرمایه‌گذاری اخلاقی را تشویق می‌کردند به تمرکز روی شهرها، صندوق‌های بازنشستگی و موسسات خیریه‌ی انسان‌دوستانه گسترش پیدا کرد). جنبش خروج سرمایه از صنایع سوخت فسیلی به آرمان‌های جهانی مانند نشست پاریس در ارتباط با اقلیم جهانی در سال ۲۰۱۵ دست پیدا کرد (رقابت‌طلبی از صندوق‌های ثروت ملی و دولت‌های ملی جهت مشارکت در خروج سرمایه از صنایع سوخت فسیلی و الزام برای خروج سرمایه از صنایع سوخت فسیلی در گفتمان‌های بین‌المللی راجع به اقلیم جهانی).


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 20
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 24

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 1703 کیلوبایت


  قیمت: 35000 تومان  28000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-مالی
موضوعات
footer