دانلود مقاله و خرید ترجمه:بررسی روش های زمانبندی فرا ابتکاری در محاسبات ابری - 2015

دانلود مقاله و خرید ترجمه:بررسی روش های زمانبندی فرا ابتکاری در محاسبات ابری - 2015
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده محاسبات ابری ( Cloud Computing )
 • A review of metaheuristic scheduling techniques in cloud computing بررسی روش های زمانبندی فرا ابتکاری در محاسبات ابری

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  بررسی روش های زمانبندی فرا ابتکاری در محاسبات ابری


  عنوان انگلیسی مقاله:

  A review of metaheuristic scheduling techniques in cloud computing


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Egyptian Informatics Journal (2015) 16, 275–295


  نویسنده:

  Mala Kalra, Sarbjeet Singh


  چکیده انگلیسی:

  Cloud computing has become a buzzword in the area of high performance distributed computing as it provides on-demand access to shared pool of resources over Internet in a selfservice, dynamically scalable and metered manner. Cloud computing is still in its infancy, so to reap its full benefits, much research is required across a broad array of topics. One of the important research issues which need to be focused for its efficient performance is scheduling. The goal of scheduling is to map tasks to appropriate resources that optimize one or more objectives. Scheduling in cloud computing belongs to a category of problems known as NP-hard problem due to large solution space and thus it takes a long time to find an optimal solution. There are no algorithms which may produce optimal solution within polynomial time to solve these problems. In cloud environment, it is preferable to find suboptimal solution, but in short period of time. Metaheuristic based techniques have been proved to achieve near optimal solutions within reasonable time for such problems. In this paper, we provide an extensive survey and comparative analysis of various scheduling algorithms for cloud and grid environments based on three popular metaheuristic techniques: Ant Colony Optimization (ACO), Genetic Algorithm (GA) and Particle Swarm Optimization (PSO), and two novel techniques: League Championship Algorithm (LCA) and BAT algorithm.
  KEYWORDS: Cloud task scheduling | Metaheuristic techniques | Ant colony optimization | Genetic algorithm and particle swarm optimization | League Championship Algorithm (LCA) and BAT algorithm


  چکیده فارسی:

  محاسبات ابری به یک شعار در حوزه محاسبات توزیع شده عملکردی بالا تبدیل شده است همانطور که دسترسی در تقاضا برای استخر اشتراک گذاری شده ی منابع بر روی اینترنت در یک سلف سرویس را نیز، که بطور دینامیکی مقیا س پذیر و دارای رفتاری اندازه گیری شده است ارائه می کند. محاسبات ابری هنوز در مراحل اولیه خودش است، بنابراین مزایای کامل آن کسب می شود، تحقیقات زیادی در کل آرایه گسترده ای از عناوین مورد نیاز است. یکی از مهم ترین مسائل تحقیق که برای عملکرد کارآمد آن می بایست تمرکز کرد برنامه ریزی می باشد. هدف از برنامه ریزی نقشه برداری وظایف برای منابع مناسب است که یک یا چند هدف را بهینه سازی کند. برنامه ریزی در محاسبات ابری متعلق به مقوله ای از مسائل شناخته شده به عنوان مسئله NP-hard با توجه به فضای راه حل آن است و از اینرو این موجب اتلاف در زمان جهت یافتن راه حلی مطلوب می گردد. هیچ الگوریتمی وجود ندارد که احتمالا راه حل مطلوبی با زمان چند جمله ای برای حل کردن این مسائل را تولید کند. در محیط ابری، برای دوره کوتاهی از زمان بهتر است که راه حل زیر بهینه یافته شود. روش های مبتنی بر فرا ابتکاری برای به دست آوردن راه حل های بهینه نزدیک با زمان معقول برای این مسائل مورد تائید قرار گرفته اند. در این مقاله، بررسی گسترده و آنالیز قیاسی از الگوریتم های برنامه ریزی مختلف برای محیط های شبکه ای و ابری مبتنی بر سه روش فوق ابتکاری محبوب: بهینه سازی کلونی مورچه (ACO)، الگوریتم ژنتیک (GA) و بهینه سازی ازدحام ذرات (PSO)، و دو روش جدید: الگوریتم لیگ قهرمانان (LCA) و الگوریتم خفاش را ارائه می کنیم.
  کلمات کلیدی: زمانبندی کار ابر | تکنیک های فرا ابتکاری | بهینه سازی کلونی مورچه | الگوریتم ژنتیک و بهینه سازی ازدحام ذرات | الگویتم لیگ قهرمانان (LCA) و الگوریتم خفاش


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 21
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 71

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 247 کیلوبایت


  قیمت: 50000 تومان  40000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
محاسبات-ابری
موضوعات
footer