دانلود مقاله و خرید ترجمه:روش خودکار تشخیص برای متر نوع اشاره¬گر بر اساس دید دوچشمی - 2014

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده پردازش تصویر ( Image Processing )
 • Auto-recognition Method for Pointer-type Meter Based on Binocular Vision روش خودکار تشخیص برای متر نوع اشاره¬گر بر اساس دید دوچشمی

  سال انتشار:

  2014


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  روش خودکار تشخیص برای متر نوع اشاره¬گر بر اساس دید دوچشمی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Auto-recognition Method for Pointer-type Meter Based on Binocular Vision


  منبع:

  JOURNAL OF COMPUTERS, VOL. 9, NO. 4, APRIL 2014


  نویسنده:

  Biao Yang, Guoyu Lin and Weigong Zhang


  چکیده انگلیسی:

  This paper presents an auto-recognition method for pointer-type meter based on computer vision. Two calibrated cameras are located in the right and left sides of the meter to capture the meter displayed images. In each displayed image, the fast Hough transform method is used to locate the approximate pointer area and then the least squares fitting method is used to determine the precise line that represents the pointer indicator. Two precise lines obtained from both right and left displayed images are reconstructed in three-dimensional space according to the epipolar constraint. The line reconstructed is then projected into the target plane to determine the true indication of the meter. Experiments show that the proposed method works very well for the dial pointer identification. The maximum uncertainty in the determination of the pointer’s indication is less than the human eye can discriminate.
  Index Terms: binocular vision | three-dimensional reconstruction | fast Hough transform | least squares fitting


  چکیده فارسی:

  این مقاله روش خودکار تشخیص برای اندازه گیری نوع اشاره گر بر اساس بینائی کامپیوتری را ارائه می کند. دو دوربین کالیبره شده در سمت راست و چپ وسیله اندازه گیری واقع می شود تا تصاویر نمایش داده شده ی اندازه گیر را بگیرند. در هر تصویر نمایش داده شده، روش تبدیل هاف برای قرار دادن منطقه اشاره گر تقریبی استفاده می شود و همچنین روش حداقل مربعات برازش استفاده می شود تا خط دقیقی را مشخص کند که نشانگر اشاره گر را ارائه می کند. دو خط دقیق به دست آمده از تصاویر نمایش داده شده راست و چپ در فضای سه بعدی مطابق با محدودیت اپی پولار بازسازی می شود. علاوه بر این خط بازسازی شده در صفحه هدف به منظور مشخص کردن علامت واقعی متر طرح ریزی می شود. نتایج تجربی نشان می دهد که روش ارائه شده در شناسایی اشاره گر صفحه شماره گیری کارائی خوبی دارد. عدم قطعیت حداکثری در تعیین نشان و علامت اشاره گر در مقایسه با چشم انسان تبعیض و تمایز کمتری را قائل می شود.
  کلمات شاخص : دید دو چشمی | بازسازی سه بعدی | تبدیل هاف سریع | حداقل مربعات برازش


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 22

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 1592 کیلوبایت


  قیمت: 28000 تومان  22400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
پردازش-تصویر
موضوعات
footer