دانلود مقاله و خرید ترجمه:تغییر تعامل مشکل ساز والدین - کودک در اختلالات اضطرابی کودک: درمان پذیرش و تعهد (ACT) - 2016

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده روانشناسی عمومی ( General Psychology )
 • Changing problematic parent–child interaction in child anxiety disorders: The promise of Acceptance and Commitment Therapy (ACT) تغییر تعامل مشکل ساز والدین - کودک در اختلالات اضطرابی کودک: درمان پذیرش و تعهد (ACT)

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  تغییر تعامل مشکل ساز والدین - کودک در اختلالات اضطرابی کودک: درمان پذیرش و تعهد (ACT)


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Changing problematic parent–child interaction in child anxiety disorders: The promise of Acceptance and Commitment Therapy (ACT)


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Journal of Contextual Behavioral Science 5 (2016) 64–69


  نویسنده:

  Jacquelyn N. Raftery-Helmer, Phoebe S. Moore, Lisa Coyne, Kathleen Palm Reed


  چکیده انگلیسی:

  Anxiety disorders present a significant concern for children, affecting up to 20% of those under 12 years old. The importance of parenting behavior in the development and maintenance of childhood anxiety disorders has been established both theoretically and empirically. We review the literature on cognitivebehavioral parenting interventions aimed at reducing child anxiety and discuss the limitations of this approach and of the research to date. We then present Acceptance and Commitment Therapy (ACT) as a treatment model that holds promise for shifting problematic parent–child interactions, and we review the relevant theoretical and empirical literature supporting this promise.
  Keywords: Child anxiety | Acceptance and Commitment Therapy | Parenting


  چکیده فارسی:

  اختلالات اضطرابی نشان دهنده ناراحتی و موضوع مهمی در کودکان هستند که تا 20% از افراد زیر 12 سال را تحت تاثیر قرار می دهد. اهمیت رفتار والدین در توسعه و حفظ اختلالات اضطراب دوران کودکی، هم از لحاظ نظری و هم تجربی، محرز شده است. ما ادبیات مربوط به مداخلات شناختی-رفتاری والدین را با هدف کاهش اضطراب کودک بررسی می کنیم و درباره محدودیت های این رویکرد و پژوهش ها تا به امروز بحث می کنیم. سپس ما پذیرش و تعهد درمانی (ACT) را به عنوان یک مدل درمان ارائه می دهیم که وعده می دهد تعاملات مشکل ساز والدین - فرزندان را تغییر دهد و ادبیات نظری و تجربی مربوطه که از این وعده حمایت می کنند را بررسی می کنیم.
  واژه های کلیدی: اضطراب کودک | پذیرش و درمان تعهدی | والدین


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 6
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 22

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 41 کیلوبایت


  قیمت: 26000 تومان  20800 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
روانشناسی-عمومی
موضوعات
footer