دانلود مقاله و خرید ترجمه:حلقه پایاسازی سیستم طوقه دو محوره با استفاده از کنترلر فازی نوع PID خود تنظیم شونده - 2014

دانلود مقاله و خرید ترجمه:حلقه پایاسازی سیستم طوقه دو محوره با استفاده از کنترلر فازی نوع PID خود تنظیم شونده - 2014
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده برق الکترونیک ( Power Electronics )
 • Stabilization loop of a two axes gimbal system using self-tuning PID type fuzzy controller حلقه پایاسازی سیستم طوقه دو محوره با استفاده از کنترلر فازی نوع PID خود تنظیم شونده

  سال انتشار:

  2014


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  حلقه پایاسازی سیستم طوقه دو محوره با استفاده از کنترلر فازی نوع PID خود تنظیم شونده


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Stabilization loop of a two axes gimbal system using self-tuning PID type fuzzy controller


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - ISA Transactions 53 (2014) 591–602


  نویسنده:

  Maher Mahmoud Abdo, Ahmad Reza Vali, Ali Reza Toloei, Mohammad Reza Arvan


  چکیده انگلیسی:

  The application of inertial stabilization system is to stabilize the sensors line of sight toward a target by isolating the sensor from the disturbances induced by the operating environment. The aim of this paper is to present two axes gimbal system. The gimbals torque relationships are derived using Lagrange equation considering the base angular motion and dynamic mass unbalance. The stabilization loops are constructed with cross coupling unit utilizing proposed fuzzy PID type controller. The overall control system is simulated and validated using MATLAB. Then, the performance of proposed controller is evaluated comparing with conventional PI controller in terms of transient response analysis and quantitative study of error analysis. The simulation results obtained in different conditions prove the efficiency of the proposed fuzzy controller which offers a better response than the classical one, and improves further the transient and steady-state performance.
  Keywords: Gimbal system | Line of sight | Rate gyro | Inertia stabilization system | Stabilization loop


  چکیده فارسی:

  کاربرد سیستم پایدارساز اینرسیایی پایاسازی خط دید حسگر به سمت هدف با جداسازی حسگر از اختلالات ناشی از محیط عملیاتی می باشد. هدف این مقاله ارائه سیستم طوقه دو محوره می باشد. رابطه های گشتاور طوقه ها با استفاده از معادله لاگرانژ با در نظر گرفتن تحرک زاویه ای پایه و عدم تعادل حجم ایجاد می شود. حلقه های تثبیت با واحد کوپلینگ عبوری با استفاده از کنترلر نوع PID فازی ایجاد می شود. کل سیستم کنترل با استفاده از MATLAB شبیه سازی و اعتبارسنجی می شود. سپس، عملکرد کنترلر ارائه شده توسط مقایسه با کنترلر PI معمول با توجه به آنالیز پاسخ گذار و مطالعه کمیتی از آنالیز خطا ارزیابی می شود. نتایج شبیه سازی به دست آمده در شرایط مختلف کارآمدی کنترلر فازی ارائه شده را تائید می کند که پاسخ بهتری را به نسبت پاسخ کلاسیک ارائه می کند، و موجب بهبود بیشتر در عملکرد حالت پایدار و گذار می شود.
  کلمات کلیدی: سیستم طوقه | خط دید | سرعت ژیروسکوپ | سیستم پایاسازی اینرسیایی | حلقه تثبیت


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 12
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 41

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 1486 کیلوبایت


  قیمت: 30000 تومان  24000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
-برق-الکترونیک
موضوعات
footer