دانلود مقاله و خرید ترجمه:تحلیل عملکرد پروتکل مسیریابی AODV با و بدون حملات مخرب در شبکه های ادهاک سیار - 2015

دانلود مقاله و خرید ترجمه:تحلیل عملکرد پروتکل مسیریابی AODV با و بدون حملات مخرب در شبکه های ادهاک سیار - 2015
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مسیریابی ( Routing )
 • Performance Analysis of AODV Routing Protocol with and without Malicious Attack in Mobile Adhoc Networks تحلیل عملکرد پروتکل مسیریابی AODV با و بدون حملات مخرب در شبکه های ادهاک سیار

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  تحلیل عملکرد پروتکل مسیریابی AODV با و بدون حملات مخرب در شبکه های ادهاک سیار


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Performance Analysis of AODV Routing Protocol with and without Malicious Attack in Mobile Adhoc Networks


  منبع:

  International Journal of Advanced Science and Technology Vol.82 (2015), pp.63-70


  نویسنده:

  Kulbir Kaur Waraich and Barinderpal Singh


  چکیده انگلیسی:

  A mobile Adhoc Network is a collection of various mobile nodes that can change it and configure itself on the network. In MANET, Ad-hoc On-Demand Distance Vector (AODV) floods the packets to discover route. In Ad hoc On Demand Vector (AODV) routing protocol for MANET (Mobile Ad hoc Networks), malicious nodes can easily disrupt the communication because of inherent limitations. In this paper, performance of AODV Routing Protocol is analyzed with and without malicious attack. A malicious node disrupts the limit and floods the network with false control packets. Malicious node affects the whole network as it consumes more bandwidth and drops packets which in turn degrade the performance of AODV routing protocol. Performance is carried out under various parameters like Throughput, packet delivery ratio, packets dropped and normalized routing load.
  Keywords: MANET | AODV | Throughput | Packet Delivery Ratio | Packets Dropped | Normalized Routing Load | NS2


  چکیده فارسی:

  شبکه Adhoc سیار مجموعه ای از گره های مختلف سیار است که آن را تغییر می دهد و خود آن را بر روی شبکه تنظیم میکند. در MANET، بردار مسافت در تقاضا (AODV) Adhoc بسته ها را برای پیدا کردن مسیر بصورت فزاینده ای به کار میبرد. در پروتکل مسیریابی (AODV) بردار در تقاضای Adhoc برای MANET (شبکه های Adhoc سیار)، گره های مخرب به دلیل محدودیت های ذاتی به آسانی ارتباطات را مختل می کنند. در این مقاله، عملکرد پروتکل مسیریابی AODV با ملات مخرب و بدون حملات مخرب آنالیز می شود. یک گره مخرب موجب اختلال در محدوده می شود و شبکه با بسته های کنترلی اشتباه از هم گسیخته می شود. گره مخرب بر کل شبکه اثرگذار است چرا که پهنای باند بیشتری را مصرف می کند و بسته-ها رها می شوند که به نوبه خود موجب کاهش عملکرد پروتکل مسیریابی AODV می شوند. عملکرد تحت پارامترهای مختلفی همچون توان عملیاتی، نسبت تحویل بسته، بسته های رها شده و بار مسیریابی عادی سازی شده انجام می شود.
  کلمات کلیدی: MANET | AODV | توان عملیاتی | نسبت تحویل بسته | بسته های رها شده | بار مسیریابی عادی سازی شده | NS2.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 15

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 441 کیلوبایت


  قیمت: 20000 تومان  16000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مسیریابی
موضوعات
footer