دانلود مقاله و خرید ترجمه:مزایا و محدودیت های استفاده از متاآنالیز در تحقیقات مدیریت منابع انسانی - 2017

دانلود مقاله و خرید ترجمه:مزایا و محدودیت های استفاده از متاآنالیز در تحقیقات مدیریت منابع انسانی - 2017
روز مهندس

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت منابع انسانی ( Human resources management )
 • The Advantages and Limitations of Using Meta-analysis in Human Resource Management Research مزایا و محدودیت های استفاده از متاآنالیز در تحقیقات مدیریت منابع انسانی
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2017


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  مزایا و محدودیت های استفاده از متاآنالیز در تحقیقات مدیریت منابع انسانی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  The Advantages and Limitations of Using Meta-analysis in Human Resource Management Research


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Human Resource Management Review 27 (2017) 1–7


  نویسنده:

  Dianna L. Stone, Patrick J. Rosopa


  چکیده انگلیسی:

  This article provides an introduction to the special issue titled “Using meta-analysis to advance research in human resource management.” It begins by defining meta-analysis and considering the advantages and limitations of using this method in HRM research. For instance, we argued that meta-analysis is a valuable tool because (a) it provides a better estimate of the relation that exists in the population than single studies, (b) the estimates are more precise because there is an increased amount of data and statistical power, (c) hypothesis testing and biases associated with publications can be examined, and (d) it helps resolve inconsistencies in research, and identifies potential moderating or mediating variables. However, we also maintained that there are a number of limitations associated with the method. For example, the results of meta-analysis may be limited by the (a) selection of an incomplete set of studies, (b) inclusion of studies that lack internal, external, construct, and statistical conclusion validity, (c) presence of studies with small sample sizes, and (d) heterogeneity of methods used in studies that may lead to erroneous inferences. Finally, the article presents a brief review of the studies included in the special issue.
  Keywords: Meta-analysis | Advantages | Limitations | Selection of studies | Validity | Small sample sizes | Inappropriate inferences


  چکیده فارسی:

  این مقاله به معرفی موضوعی خاص با عنوان «استفاده از متاآنالیز برای پیشبرد پژوهش ها در مدیریت منابع انسانی» می پردازد. این پژوهش با معرفی متاآنالیز و با پرداختن به مزایا و محدودیت های استفاده از این روش در پژوهش مدیریت منابع انسانی آغاز می شود. به عنوان مثال، ما بحث کردیم که متا آنالیز یک ابزار با ارزش است، چراکه (الف) از رابطه ای موجود در این تعداد مطالعات نسبت به مطالعه واحد، برآورد بهتری فراهم می کند، (ب) برآوردها دقیق تر است زیرا مقدار داده و قدرت آماری را افزایش می دهد، (ج) امکان آزمایش فرضیه و تعصبات مرتبط با نشریات وجود دارد، و (د) به حل تناقضات در پژوهش و شناسایی پتانسیل بالقوه یا متغیرهای میانی کمک می کند. با این حال، ما تعدادی از محدودیت های این روش را نیز ذکر خواهیم کرد. مثلا، نتایج حاصل از متاآنالیز ممکن است محدود شود با (الف) انتخاب مجموعه ای ناقص از مطالعات، (ب) گنجاندن مطالعاتی که فاقد اعتبار داخلی، خارجی، طرح و نتیجه گیری آماری است، (ج) استفاده از مطالعات با حجم نمونه های کم، و (د) ناهماهنگی متدهای استفاده شده در مطالعات که ممکن است منجر به نتیجه گیری های اشتباه شود. در نهایت، مقاله یک بررسی مختصری از مطالعات موجود در این موضوع خاص ارائه خواهد داد.
  کلید واژه ها: متاآنالیز | مزایا | محدودیت ها | مطالعات انتخابی | اعتبار | حجم کم از نمونه ها | استنتاج-های نامناسب


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 21

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 30 کیلوبایت


  قیمت: 28000 تومان  22400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-منابع-انسانی
موضوعات
footer