دانلود مقاله و خرید ترجمه:امنیت و چالش های بزرگ حفظ حریم خصوصی برای اینترنت اشیا - 2015

دانلود مقاله و خرید ترجمه:امنیت و چالش های بزرگ حفظ حریم خصوصی برای اینترنت اشیا - 2015
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده اینترنت اشیاء ( Internet of Things )
 • Security and privacy Grand Challenges for the Internet of Things امنیت و چالش های بزرگ حفظ حریم خصوصی برای اینترنت اشیا

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  امنیت و چالش های بزرگ حفظ حریم خصوصی برای اینترنت اشیا


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Security and privacy Grand Challenges for the Internet of Things


  منبع:

  IEEE, Collaboration Technologies and Systems (CTS), 2015


  نویسنده:

  Glenn A. Fink ; Dimitri V. Zarzhitsky ; Thomas E. Carroll ; Ethan D. Farquhar


  چکیده انگلیسی:

  The growth of the Internet of Things (IoT) is driven by market pressures, and while security is being considered, the relationship between the unintended consequences of billions of such devices connecting to the Internet cannot be described with existing mathematical methods. The possibilities for unintended surveillance through lifestyle analysis, unauthorized access to information, and new attack vectors will continue to increase by 2020, when up to 50 billion devices may be connected. This paper discusses various kinds of vulnerabilities that can be expected to arise, and presents a research agenda for mitigating the worst of the impacts. We hope to draw research attention to the potential dangers of IoT so that many of these problems can be avoided.
  Keywords: Internet of Things | security | privacy | grand challenge | Internet | social impact of computing


  چکیده فارسی:

  رشد اینترنت اشیا (IoT) با فشارهای بازار ایجاد شده است، و در حالی که امنیت لحاظ می شود، رابطه بین نتایج ناخواسته میلیاردها دستگاه متصل به اینترنت را نمی توان با روش های ریاضیاتی موجود تشریح کرد. احتمالات برای نظارت ناخواسته از طریق آنالیز سبک زندگی، دسترسی غیر مجاز به اطلاعات و بردارهای حملات جدید به منظور افزایش تا سال 2020 ادامه می یابد، در حالی که احتمالا 50 میلیارد دستگاه به اینترنت متصل می شوند. این مقاله انواع مختلفی از آسیب پذیری هایی را که انتظار به وجود آمدنشان می رود بحث می کند، و برنامه های تحقیقی برای کاهش بدترین اثرات ارائه می کند. امیدوار هستیم تا توجه تحقیقی را خطرات بالقوه ی IoT جلب کنیم بطوری که می توان از بسیاری از این مسائل اجتناب نمود.
  کلمات کلیدی: اینترنت اشیا | امنیت | حفظ حریم خصوصی | چالش عظیم | اینترنت | اثرات اجتماعی محاسبه


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 22

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 55 کیلوبایت


  قیمت: 30000 تومان  24000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
اینترنت-اشیاء
موضوعات
footer