دانلود مقاله و خرید ترجمه:نگاهی فراتر به روابط بین‌الملل - 2015

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده روابط بین الملل ( International Relations )
 • Looking Beyond International Relations نگاهی فراتر به روابط بین‌الملل

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  نگاهی فراتر به روابط بین‌الملل


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Looking Beyond International Relations


  منبع:

  Environment, Climate Change and International Relations, 2015


  نویسنده:

  GUSTAVO SOSA-NUNEZ INSTITUTO MORA, MEXICO & ED ATKINS UNIVERSITY OF BRISTOL, UK


  چکیده انگلیسی:

  There was ‘No Plan B’ read the illuminated display on the Eiffel Tower during the 2015 United Nations Framework Convention on Climate Change (UNFCCC) Conference of Parties (COP-21) in Paris, France. Due to the collapse of four previous annual UNFCCC conferences (Copenhagen 2009, Cancun 2010, Durban 2011 and Doha 2012), the spectre of climate change still remained an unsolved problem at the top of the international agenda. Despite the political atmosphere becoming dominated by the Islamic State’s attacks on Paris on 13 November and the associated shutdown of protests outside Le Bourget, the promise of the Paris summit was tangible – with delegates working through days and nights in an attempt to reach an agreement that was accepted by all.


  چکیده فارسی:

  در طی اجلاس احزاب (COP-21) کنوانسیون چارچوب ملل متحد در ارتباط با تغییرات اقلیمی (UNFCCC) در پاریس، روی برج ایفل نوشته‌ «طرح ب ممنوع» به شکلی نورانی دیده می‌شد. به سبب شکست ۴ اجلاس سالیانه قبلی UNFCCC (کوپن هاگن ۲۰۰۹، کان کان ص۲۰۱، دوربان ۲۰۱۱ و دوحه ۲۰۱۲)، طیف تغییرات اقلیمی هم‌چنان مسئله‌ای حل نشده در رأس دستور کار بین‌المللی باقی ‌ماند. با وجود اینکه حملات دولت اسلامی به پاریس در ۱۳ نوامبر و پایان اعتراضات مربوط به آن در خارج از شهر لوبوژه بر جوّ سیاسی سایه انداخته بود، وعده نشست پاریس، با نمایندگانی که طی روزها و شب‌ها در تلاش برای رسیدن به توافقی بودند که همگی آن را می‌پذیرفتند، محسوس بود.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 10

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 132 کیلوبایت


  قیمت: 15000 تومان  12000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
روابط-بین-الملل
موضوعات
footer