دانلود مقاله و خرید ترجمه:یک چارچوب حجمی کارآمد برای ردیابی شکل - 2015

دانلود مقاله و خرید ترجمه:یک چارچوب حجمی کارآمد برای ردیابی شکل - 2015
تبریک 98

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده بینایی ماشین ( Machine vision )
 • An Efficient Volumetric Framework for Shape Tracking یک چارچوب حجمی کارآمد برای ردیابی شکل

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  یک چارچوب حجمی کارآمد برای ردیابی شکل


  عنوان انگلیسی مقاله:

  An Efficient Volumetric Framework for Shape Tracking


  منبع:

  Proceedings of the IEEE Conference on Computer Vision and Pattern Recognition, 2015


  نویسنده:

  Inria Grenoble Rhone-Alpes - LJK Grenoble Universities, France


  چکیده انگلیسی:

  Recovering 3D shape motion using visual information is an important problem with many applications in computer vision and computer graphics, among other domains. Most existing approaches rely on surface-based strategies, where surface models are fit to visual surface observations. While numerically plausible, this paradigm ignores the fact that the observed surfaces often delimit volumetric shapes, for which deformations are constrained by the volume inside the shape. Consequently, surface-based strategies can fail when the observations define several feasible surfaces, whereas volumetric considerations are more restrictive with respect to the admissible solutions. In this work, we investigate a novel volumetric shape parametrization to track shapes over temporal sequences. In constrast to Eulerian grid discretizations of the observation space, such as voxels, we consider general shape tesselations yielding more convenient cell decompositions, in particular the Centroidal Voronoi Tesselation. With this shape representation, we devise a tracking method that exploits volumetric information, both for the data term evaluating observation conformity, and for expressing deformation constraints that enforce prior assumptions on motion. Experiments on several datasets demonstrate similar or improved precisions over state-of-the-art methods, as well as improved robustness, a critical issue when tracking sequentially over time frames.


  چکیده فارسی:

  بازیابی حرکت شکل 3D با استفاده از اطلاعات بصری مسئله ای مهم در بسیاری از کاربردها در بینایی کامپیوتری و گرافیک کامپیوتری، در میان حوزه های دیگر است. بیشتر روش های موجود در استراتژی های مبتنی بر سطح تکیه دارند، که در آن مدل های سطح برای مشاهدات سطح بصری مناسب است. در زمان عددی قابل قبول، این الگوی این واقعیت را نادیده می گیرد که سطوح مشاهده شده اغلب شکل های حجمی را محدود می کنند، که در آن تغییر شکل ها توسط حجم در داخل شکل محدود می شود. در نتیجه، استراتژی های مبتنی بر سطح شکست می خورند در حالی که مشاهدات چندین سطح احتمالی را تعریف می کنند، چون ملاحظات حجمی با توجه به راه حل های قابل قبول بسیار محدود هستند. در این اثر، پارامتری کردن شکل حجمی جدید را به منظور ردیابی شکل ها بر روی توالی های زمانی بررسی می-کنیم. در مقابل گسسته سازی های شبکه اویلری از فضای مشاهده، همچون واکسل ها، تسلیشن های شکل اصلی با ایجاد توالی بیشتر از تجزیه های سلولی، بخصوص تسلیشن وورونی مدور را در نظر می گیریم. با این نمایش شکل، یک روش ردیابی را طراحی می کنیم که اطلاعات حجمی را هم برای انطباق حجمی و هم برای بیان محدودیت های تغییر شکل که فرضیات قبلی در حرکت را اجرا می کردند استخراج می کنیم. آزمایش ها در چندین مجموعه داده دقت های مشابه یا بهبود یافته بر روی روش های حالت هنر، یک مسئله مهم در زمان ردیابی متوالی بر روی قاب های زمان و همچنین استحکام بهبود یافته را نشان می-دهند.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 9
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 22

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 741 کیلوبایت


  قیمت: 35000 تومان  28000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
بینایی-ماشین
موضوعات
footer