دانلود مقاله و خرید ترجمه:سیستم صرفه جویی هوشمند مبتنی بر ARM برای اتوماسیون خانگی - 2014

دانلود مقاله و خرید ترجمه:سیستم صرفه جویی هوشمند مبتنی بر ARM برای اتوماسیون خانگی - 2014
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده معماری کامپیوتر ( Computer architecture )
 • ARM Based Smart Power Saving System for Home Automation سیستم صرفه جویی هوشمند مبتنی بر ARM برای اتوماسیون خانگی

  سال انتشار:

  2014


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  سیستم صرفه جویی هوشمند مبتنی بر ARM برای اتوماسیون خانگی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  ARM Based Smart Power Saving System for Home Automation


  منبع:

  International Journal of Computer Science and Information Technologies, Vol. 5 (3) , 2014, 2910-2913


  نویسنده:

  Madhu M S, Gangadhar M, Sanjaya G C


  چکیده انگلیسی:

  Intrinsically in home and office appliances like light and fan are controlled manually, which leads to power wastage. Even though there is no usage then also left ON and even when the appliances are in use their operation is not controlled by environmental conditions like temperature variations and daylight. By making a smart automated controlling system for appliances we can save the power by some amount. In this paper we are providing a solution for preventing the wastage of power in an adequate and cost effective way. Our system consists of a biometric electronic door lock and power saving module. When the user finger print matches in door lock, the power saving module is switched ON. The power saving module switches the appliances in the room based on the presence of the person. It also controls the power delivered to fan and light according to temperature of room and natural daylight intensity.
  Keywords: ARM7 TDMI-S | Wireless RF module | LPC2129 | PIR | LM-35 | OPT 101 | R303A | GSM


  چکیده فارسی:

  اساسا لوازم اداری و خانگی مانند چراغ و پنکه به طور دستی کنترل می شوند، که این منجر به اتلاف برق می شود. حتی در شرایطی که هیچ استفاده ای وجود نداشته باشد و دکمه ON روشن نشود و حتی زمانی که لوازم در حالت عملیاتی خودشان باشند توسط شرایط محیطی همچون تغییرات دمایی و نور طبیعی کنترل نمی شود. با ایجاد سیستم کنترل خودکار هوشمند برای لوازم می توانیم برق را تا حدی ذخیره نمائیم. در این مقاله راه حلی را برای اجتناب از اتلاف انرژی در روشی مناسب و مقرون به صرفه ارائه می کنیم. سیستم ما شامل قفل درب الکترونیکی بیومتریک و ماژول صرفه جویی قدرت است. زمانی که اثر انگشت کاربر با قفل درب همخوانی پیدا می کند، ماژول صرفه جویی در قدرت به حالت ON سوئیچ می شود. ماژول صرفه جویی قدرت لوازم موجود در اتاق را بر اساس وجود شخص سوئیچ می کند. همچنین ماژول قدرت تحویل داده شده به پنکه و چراغ را با توجه به دمای اتاق و میزان نور طبیعی روز کنترل می کند.
  کلمات کلیدی : ARM7 TDMI-S | ماژول RF بی سیم | LPC2119 | PIR | LM-35 | OPT 101 | R303A | GSM.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 4
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 17

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 584 کیلوبایت


  قیمت: 15000 تومان  12000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
معماری-کامپیوتر
موضوعات
footer