دانلود مقاله و خرید ترجمه:طراحی تقویت کننده توزیع شده تک مرحله¬ای آبشاری میان گذر پهن باند در فن-آوری CMOS 0:13 mM برای کاربردهای UWB - 2012

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده برق الکترونیک ( Power Electronics )
 • Design of Broadband Bandpass Cascaded SingleStage Distributed Amplifier in 0:13 ȝm CMOS Technology for UWB Applications طراحی تقویت کننده توزیع شده تک مرحله¬ای آبشاری میان گذر پهن باند در فن-آوری CMOS 0:13 mM برای کاربردهای UWB

  سال انتشار:

  2012


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  طراحی تقویت کننده توزیع شده تک مرحله¬ای آبشاری میان گذر پهن باند در فن-آوری CMOS 0:13 mM برای کاربردهای UWB


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Design of Broadband Bandpass Cascaded SingleStage Distributed Amplifier in 0:13 ȝm CMOS Technology for UWB Applications


  منبع:

  2012 IEEE Symposium on Business, Engineering and Industrial Applications


  نویسنده:

  Iman Beheshti, Sener Uysal, Farnaz Farokhiyan, Fariba Azar


  چکیده انگلیسی:

  This paper presents a broadband bandpass amplifier in CMOS technology based on the cascaded single-stage distributed amplifier (CSSDA) technique. In this design, the conventional lowpass LC filter structure of the CMOS CSSDA is replaced by a bandpass LC filter structure lines. The CSSDA has a nearly constant gain, linear phase response, and acceptable return loss in the passband. Simulation results clearly indicate that the proposed circuit topology can be used as a broadband bandpass amplifier for UWB applications.


  چکیده فارسی:

  این مقاله یک تقویت کننده میان گذر پهن باند در فن¬آوری CMOS مبتنی بر تکنیک تقویت کننده توزیع شده تک مرحله¬ای آبشاری (CSSDA) را ارائه می¬کند. در این طراحی، ساختار فیلتر LC از CMOS CSSDA توسط خطوط ساختار فیلتر LC میان گذر جایگزین می¬شود. CSSDA دارای بهره تقریبا ثابت، پاسخ فاز خطی، و تلفات برگشتی در میان گذر است. نتایج شبیه¬سازی آشکارا نشان می-دهد که توپولوژی مدار ارائه شده را می¬توان بعنوان یک تقویت کننده میان گذر پهن باند برای کاربردهای UWB استفاده کرد.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 4
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 13

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 1285 کیلوبایت


  قیمت: 10000 تومان  8000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
-برق-الکترونیک
موضوعات
footer