دانلود مقاله و خرید ترجمه:شناسایی شاخص های محوری گردشگری پایدار: یک مسیر رو به جلو - 2017

دانلود مقاله و خرید ترجمه:شناسایی شاخص های محوری گردشگری پایدار: یک مسیر رو به جلو - 2017
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت توریسم ( Tourism Management )
 • Identifying core indicators of sustainable tourism: A path forward? شناسایی شاخص های محوری گردشگری پایدار: یک مسیر رو به جلو
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2017


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  شناسایی شاخص های محوری گردشگری پایدار: یک مسیر رو به جلو


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Identifying core indicators of sustainable tourism: A path forward?


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Tourism Management Perspectives 24 (2017) 26–33


  نویسنده:

  Elizabeth Agyeiwaah, Bob McKercher, Wantanee Suntikul


  چکیده انگلیسی:

  Progress towards a more sustainable tourism sector at an enterprise level has been slow, even though a number of studies have developed a variety of indicators. Indeed, so many indicators have been developed that industry seems to be overwhelmed by choice, leading to inaction, poor decision-making or adoption of the easiest option. Perhaps, simplicity is the way forward. The purpose of this paper is to evaluate a number of studies that have proposed a variety of indicator themes to identify commonalities among them that may serve as a starting point for enterprises to move towards a more sustainable path. Seven key indicator themes emerged, including job creation, business viability, quality of life, water quality, waste management, energy conservation and maintenance of community integrity. The term ‘indicator theme’ is used for it identifies what needs to be assessed to monitor progress towards sustainable tourism, while simultaneously recognizing that specific measurement metrics may vary depending as they are site, context and enterprise specific.
  Keywords: Indicators | Meta-analysis | Sustainability | Sustainable tourism


  چکیده فارسی:

  پیشروی به سوی یک بخش گردشگری پایدارتر در یک سطح شرکتی، کند بوده است، اگرچه که تعدادی از مطالعات، شاخص های مختلفی را تولید کرده اند. درواقع شاخص های بسیار زیادی تولید شده است که به نظر می رسد که صنعت ازطریق انتخاب، رهبری به سمت بی اثر بودن، تصمیم گیری ضعیف یا پذیرش راحت ترین گزینه، غرق در آنها شده است. هدف این مقاله بررسی یک تعدادی از مطالعاتی است که موضوعات شاخص مختلفی را جهت شناسایی اشتراکات بین آنها پیشنهاد کرده اند که ممکن است به عنوان یک نقطه شروع برای شرکتها جهت حرکت به سمت یک مسیر پایدارتر عمل کنند. هفت موضوع شاخص کلیدی شامل ایجاد شغل، ماندگاری کسب و کار، کیفیت زندگی، کیفیت آب، مدیریت پسماند، حفظ انرژی و حفظ یکپارچگی مشترک به وجود آمد. عبارت "موضوع شاخص" برای موضوعی استفاده می شود که چیزهایی را شناسایی می کند که باید جهت نظارت بر پیشروی به سوی گردشگری پایدار ارزیابی شوند، به همراه تشخیص همزمان اینکه معیارهای خاص سنجش ممکن است بسته به آیا آنها مستقر، زمینه ای یا شرکتی هستند متغیر باشد.
  کلیدواژه ها: شاخص ها | تحلیل متا | پایداری | گردشگری پایدار


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 24

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 98 کیلوبایت


  قیمت: 28000 تومان  22400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-توریسم
موضوعات
footer