دانلود مقاله و خرید ترجمه:مروری بر پروتکل‌های مسیریابی فرصت طلبانه برای شبکه‌های حسگر بی‌سیم - 2016

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده شبکه های بی سیم ( wireless networks )
 • A Survey on Opportunistic Routing Protocols for Wireless Sensor Networks مروری بر پروتکل‌های مسیریابی فرصت طلبانه برای شبکه‌های حسگر بی‌سیم

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  مروری بر پروتکل‌های مسیریابی فرصت طلبانه برای شبکه‌های حسگر بی‌سیم


  عنوان انگلیسی مقاله:

  A Survey on Opportunistic Routing Protocols for Wireless Sensor Networks


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Procedia Computer Science 79 ( 2016 ) 603 – 609


  نویسنده:

  Payal Jadhav, Prof. Rachna Satao


  چکیده انگلیسی:

  Opportunistic routing is a new paradigm in routing for wireless sensor network which chooses the node closest to the target node for forwarding the data. It uses the broadcasting nature of wireless sensor networks. Opportunistic routing has increased the efficiency, throughput and reliability of sensor networks. Many energy saving techniques has been introduced using opportunistic routing in wireless sensor networks for increasing the network lifetime. In this article we have elaborated the basic concept of Opportunistic routing, different areas in which it has been claimed to be beneficial, some protocols their metrics and their drawbacks.
  Keywords: Wireless Sensor Networks (WSN) | Opportunistic Routing (OR)


  چکیده فارسی:

  مسیریابی فرصت طلبانه یک پارادایم جدید مسیریابی برای شبکه حسگر بی‌سیم است که نزدیک ترین گره به گره هدف را برای ارسال داده انتخاب می‌کند. مسیریابی فرصت طلبانه بهره وری، توان عملیاتی و قابلیت اعتماد شبکه‌های حسگر را افزایش می‌دهد. بسیاری از تکنیک‌های صرفه جویی در مصرف انرژی استفاده از مسیریابی فرصت طلبانه را در شبکه‌های حسگر بی سیم برای افزایش طول عمر شبکه معرفی کرده‌اند. در این مقاله ما مفاهیم پایه مسیریابی فرصت طلبانه، عرصه‌های متفاوتی که در آن‌ها سودمند ادعا شده است، مزایا و معایب و معیارهای برخی از پروتکل‌ها را بررسی کردیم.
  کلمات کلیدی: شبکه‌های حسگر بی‌سیم (WSN) | مسیریابی فرصت طلبانه (OR)


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 7
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 13

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 196 کیلوبایت


  قیمت: 21000 تومان  16800 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
شبکه-های-بی-سیم
موضوعات
footer