دانلود مقاله و خرید ترجمه:یک طرح امنیتی برای شبکه‌های حسگر بی سیم - 2016

دانلود مقاله و خرید ترجمه:یک طرح امنیتی برای شبکه‌های حسگر بی سیم - 2016
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده شبکه های بی سیم ( wireless networks )
 • A Security Scheme for Wireless Sensor Networks یک طرح امنیتی برای شبکه‌های حسگر بی سیم

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  یک طرح امنیتی برای شبکه‌های حسگر بی سیم


  عنوان انگلیسی مقاله:

  A Security Scheme for Wireless Sensor Networks


  منبع:

  Global Communications Conference (GLOBECOM), 2016 IEEE


  نویسنده:

  Hacène Fouchal*, Javier Biesa **, Elena Romero **, Alvaro Araujo**, Octavio Nieto Taladrez**


  چکیده انگلیسی:

  Security is critical for wireless sensor networks (WSN)deployed in hostile environments since many types of attacks could reduce the trust on the global functioning of any WSN. Many solutions have been proposed to secure communications for WSNs and most of them rely on a centralized component which behaves as a certificate authority. We propose in this paper a distributed solution able to ensure authentication of nodes at any time without having any on-line access to a certificate authority. Each node will be equipped with a Trusted Platform Module (TPM) which is able to store keys with security. Each node will have its own public key and private key pair in the TPM and a certificate of the public key. The certificate is issued off-line when setting-up the node. When a node communicates with another, it has to sign the message with its own private key (done securely by the TPM) and sends the message, the signature and the certificate of the public key. The evaluation of the solution has been done using simulation and the overhead added by integrating authentication does not exceed 15% of energy consumption.
  Index Terms: WSN | Security | TPM | authentication.


  چکیده فارسی:

  امنیت برای ان دسته از شبکه‌های حسگر بی سیم (WSN) که در محیط‌های خصمانه‌ای مستقر شده اند مهم است چرا که انواع حملات متفاوت می‌توانند اعتماد کارکرد WSN را کاهش دهند. راه حل‌های بسیاری برای ارتباطات امن WSN‌ها پیشنهاد شده است و بیشتر آن‌ها بر مولفه‌های متمرکزی متکی است که به عنوان یک مرکز صدور گواهی رفتار می‌کنند. ما در این مقاله یک راه حل توزیع شده را پیشنهاد می‌کنیم که احراز هویت گره‌ها را؛ هر زمانی، بدون داشتن دسترسی آنلاین به یک مرجع صدور گواهی، تضمین می‌کند. هر گروه با یک ماژول پلت فرم مورد اعتماد (TPM) تجهیز شده است که قادر به ذخیره امن کلیدها است. هر گره دارای جفت کلید عمومی و خصوصی خودش در TPM و یک گواهی کلید عمومی است. گواهی در زمان تنظیم گره به صورت آفلاین صادر می‌شود. زمانی که یک گره با دیگری ارتباط برقرار می‌کند، باید پیام را با کلید خصوصی خودش ثبت کند ( توسط TPM به صورت امنی صورت می‌گیرد) و پیامها، امضا و گواهی کلید عمومی را ارسال کند. تکامل راه حل با استفاده از شبیه سازی انجام می‌شود و سربار افزوده شده ناشی از یکپارچه سازی از 15% مصرف انرژی بیشتر نمی‌شود.
  کلمات کلیدی : WSN | امنیت | TPM | احراز هویت


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 5
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 14

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 186 کیلوبایت


  قیمت: 16000 تومان  12800 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
شبکه-های-بی-سیم
موضوعات
footer