دانلود مقاله و خرید ترجمه:روش شناسی کلاس درس معکوس به عنوان یک تکنولوژی آموزشی در آموزش زبان خارجی - 2015

دانلود مقاله و خرید ترجمه:روش شناسی کلاس درس معکوس به عنوان یک تکنولوژی آموزشی در آموزش زبان خارجی - 2015
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده ادبیات فارسی و انگلیسی ( Persian and English literature )
 • Methodology of Flipped Classroom as a Learning Technology in Foreign Language Teaching روش شناسی کلاس درس معکوس به عنوان یک تکنولوژی آموزشی در آموزش زبان خارجی

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  روش شناسی کلاس درس معکوس به عنوان یک تکنولوژی آموزشی در آموزش زبان خارجی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Methodology of Flipped Classroom as a Learning Technology in Foreign Language Teaching


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Procedia - Social and Behavioral Sciences 237 ( 2017 ) 1500 – 1504


  نویسنده:

  Kamo Chilingaryan & Ekaterina Zvereva


  چکیده انگلیسی:

  The paper examines the potential of flipped classroom applying in foreign language teaching. The authors look back at the history of emerging of the method, analyse its advantages over other traditional approaches. Among the advantages it should be mentioned time extension between the teacher and the student; increase of responsibility and self-reliance of the latter; personified approach to each learner; teacher’s capability to create authorized mini lectures, taking into account the peculiarities of vocationallyorientated teaching, as well as age peculiarities and other features of each learning group; possibility for each student to work according to his/her personal pace, using time more effectively relative to the students and the teacher; increasing creativity and critical thinking; potential for permanent data archiving; positive transformation of teacher/students’ role relations when a student becomes a protagonist and creator of his/her own knowledge, at the same time the teacher becomes the guide and councilor; advancement of the learner’s motivation; improvement of the atmosphere in the classroom that becomes more friendly and comfortable; chance for better concentration in the classroom.
  The paper describes flipped classroom method in graphics and proposes some practical examples of its application.
  Keywords: flipped classroom | educational process | challenges | inverted class


  چکیده فارسی:

  این مقاله، توانایی استفاده از کلاس های معکوس برای بکارگیری در آموزش زبان خارجی را بررسی می کند. نویسندگان به تاریخ پیدایش روش نگاه می کنند، و مزایای آن را نسبت به سایر روش های سنتی مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهند. در میان مزایا بایستی به افزایش زمان میان معلم و دانش آموز؛ افزایش مسئولیت پذیری و اعتماد به نفس دانش آموز؛ رویکرد شخصیت دادن به هر آموزنده؛ توانایی معلم برای انجام سخنرانی های کوتاه مجاز، توجه به ویژگی های آموزش حرفه ای محور، و همچنین ویژگی های سن و سال و سایر ویژگی های هر گروه یادگیری؛ امکان داشتن برای هر دانش آموز به منظور کار کردن بر اساس سرعت شخصی خود، استفاده از زمان به صورت موثرتر نسبت به دانش آموزان و معلم؛ افزایش خلاقیت و تفکر انتقادی؛ پتانسیل داشتن برای بایگانی اطلاعات دائمی؛ تغییر مثبت روابط نقش معلم / دانش آموز زمانی که یک دانش آموز به پیشقدم و خالق دانش خود تبدیل می شود، و در عین حال معلم به راهنما و مشاور تبدیل می شود؛ پیشرفت انگیزه یادگیرنده؛ بهبود جوّ کلاس که دوستانه تر و راحت تر می شود، و شانس تمرکز بیشتر در کلاس درس اشاره کرد.
  این مقاله روش کلاس معکوس را توسط گراف توصیف کرده و چند مثال کاربردی از بکارگیری آن را پیشنهاد می دهد.
  کلمات کليدی: کلاس درس معکوس | فرايند آموزشي | چالش ها | کلاس معکوس.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 5
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 12

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 27 کیلوبایت


  قیمت: 15000 تومان  12000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
ادبیات-فارسی-و-انگلیسی
موضوعات
footer