دانلود مقاله و خرید ترجمه:استفاده از فناوری کلاس درس تلنگری در یادگیری زبان - 2015

دانلود مقاله و خرید ترجمه:استفاده از فناوری کلاس درس تلنگری در یادگیری زبان - 2015
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده ادبیات فارسی و انگلیسی ( Persian and English literature )
 • Use of Flipped Classroom Technology in Language Learning استفاده از فناوری کلاس درس تلنگری در یادگیری زبان

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  استفاده از فناوری کلاس درس تلنگری در یادگیری زبان


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Use of Flipped Classroom Technology in Language Learning


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Procedia - Social and Behavioral Sciences 206 ( 2015 ) 205 – 209


  نویسنده:

  Arina Evseeva, Anton Solozhenko


  چکیده انگلیسی:

  The flipped classroom as a key component of blended learning arouses great interest among researchers and educators nowadays. The technology of flipped classroom implies such organization of the educational process in which classroom activities and homework assignments are reversed. The present paper gives the overview of the flipped classroom technology and explores its potential for both teachers and students. The authors present the results obtained from the experience of the flipped classroom implementation in the language classroom. The study shows that the use of the described technology in the learning process enhances students’ motivation and improves their academic performance.
  Keywords: Flipped classroom technology | blended learning | e-learning environment | classroom activities | language learning.


  چکیده فارسی:

  امروزه کلاس تلنگری به عنوان یک جزء کلیدی یادگیری ترکیبی باعث ایجاد علاقه بیشتر محققان و مربیان می شود. فن¬آوری تلنگری در کلاس درس، چنین سازماندهی فرایند آموزشی را در بر می گیرد که در آن فعالیت های کلاس درس و تکالیف تغییر می¬یابند. در این مقاله، مروری بر فن¬آوری کلاس درس تلنگری انجام می¬شود و پتانسیل آن برای معلمان و دانش آموزان مورد بررسی قرار می گیرد. نویسندگان نتایج حاصل از تجربه اجرای کلاس درس تلنگری در کلاس زبان را ارائه می دهند. مطالعه نشان می دهد که استفاده از فناوری توصیف شده در فرایند یادگیری انگیزه دانش آموزان را تقویت می کند و عملکرد تحصیلی آنها را بهبود می بخشد.
  کلمات کلیدی: فناوری کلاس درس تلنگری | یادگیری ترکیبی | محیط یادگیری الکترونیکی | فعالیت های کلاس درس | آموزش زبان.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 5
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 11

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 55 کیلوبایت


  قیمت: 15000 تومان  12000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
ادبیات-فارسی-و-انگلیسی
موضوعات
footer