دانلود مقاله و خرید ترجمه:معیارهای گراف و ‌مقاومت شبکه - 2013

دانلود مقاله و خرید ترجمه:معیارهای گراف و ‌مقاومت شبکه - 2013
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده شبکه ( Network )
 • Graph measures and network robustness معیارهای گراف و ‌مقاومت شبکه

  سال انتشار:

  2013


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  معیارهای گراف و ‌مقاومت شبکه


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Graph measures and network robustness


  منبع:

  arXiv:1311.5064v1


  نویسنده:

  W. Ellens, R.E. Kooij


  چکیده انگلیسی:

  Network robustness research aims at finding a measure to quantify network robustness. Once such a measure has been established, we will be able to compare networks, to improve existing networks and to design new networks that are able to continue to perform well when it is subject to failures or attacks. In this paper we survey a large amount of robustness measures on simple, undirected and unweighted graphs, in order to offer a tool for network administrators to evaluate and improve the robustness of their network. The measures discussed in this paper are based on the concepts of connectivity (including reliability polynomials), distance, betweenness and clustering. Some other measures are notions from spectral graph theory, more precisely, they are functions of the Laplacian eigenvalues. In addition to surveying these graph measures, the paper also contains a discussion of their functionality as a measure for topological network robustness.
  Keywords: graph invariants | network reliability | complex networks | graph metrics | Laplacian spectrum;


  چکیده فارسی:

  پژوهش بر مقاومت شبکه یافتن معیاری برای کمیت سنجی ‌مقاومت شبکه را هدف قرار می‌دهد. زمانی که همچین معیاری ایجاد شود، قادر به مقایسه شبکه ها، برای بهبود شبکه‌های موجود و طراحی شبکه‌های جدید مقاوم در برابر حمله و خرابی خواهیم بود. در این مقاله، مقدار زیادی از معیارهای ‌مقاومت را در گراف‌های ساده، بدون جهت و بدون وزن، به منظور ارائه یک ابزار برای مدیریت شبکه در راستای ارزیابی و بهبود مقاومت شبکه بررسی کردیم. معیارهایی که در این مقاله بررسی کردیم بر اساس مفهوم همبند بودن (شامل چند جمله‌ای قابل اطمینان)، فاصله، بینیت، و خوشه بندی است. برخی از معیارهای دیگر مفاهیمی از نظریه گراف طیفی هستند، و به صورت دقیق تر، آن‌ها تابعی از مقادیر ویژه ‌لاپلاس هستند. علاوه بر بررسی این معیارهای گراف، مقاله شامل بحثی از عملکرد آن‌ها به عنوان یک معیار برای ‌مقاومت شبکه توپولوژیکی است.
  کلمات کلیدی: ثابت‌های گراف | قابلیت اعتماد شبکه | شبکه‌های پیچیده | معیارهای گراف | طیف لاپلاس


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 13
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 21

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 276 کیلوبایت


  قیمت: 25000 تومان  20000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
شبکه-
موضوعات
footer