دانلود مقاله و خرید ترجمه:یک بررسی بر تکنیک‌های گوناگون توازن بار و چالش‌های رایانش ابری - 2014

دانلود مقاله و خرید ترجمه:یک بررسی بر تکنیک‌های گوناگون توازن بار و چالش‌های رایانش ابری - 2014
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده محاسبات ابری ( Cloud Computing )
 • A Survey Of Various Load Balancing Techniques And Challenges In Cloud Computing یک بررسی بر تکنیک‌های گوناگون توازن بار و چالش‌های رایانش ابری

  سال انتشار:

  2014


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  یک بررسی بر تکنیک‌های گوناگون توازن بار و چالش‌های رایانش ابری


  عنوان انگلیسی مقاله:

  A Survey Of Various Load Balancing Techniques And Challenges In Cloud Computing


  منبع:

  INTERNATIONAL JOURNAL OF SCIENTIFIC and TECHNOLOGY RESEARCH VOLUME 2, ISSUE 11, NOVEMBER 2013


  نویسنده:

  Tushar Desai, Jignesh Prajapati


  چکیده انگلیسی:

  Cloud computing is emerging technology which is a new standard of large scale distributed computing and parallel computing. It provides shared resources, information, software packages and other resources as per client requirements at specific time. As cloud computing is growing rapidly and more users are attracted towards utility computing, better and fast service needs to be provided. For better management of available good load balancing techniques are required. So that load balancing in cloud becoming more interested area of research. And through better load balancing in cloud, performance is increased and user gets better services. Here in this paper we have discussed many different load balancing techniques used to solve the issue in cloud computing environment.
  Index Terms: Cloud Computing | Cloud Service Model | Load Balancing | Optimization | Priority | Task Scheduling | Utility Computing | Virtualization


  چکیده فارسی:

  رایانش ابری یک تکنولوژی در حال ظهور است که یک استاندارد جدید از پردازش موازی و توزیع شده مقیاس بزرگ ارائه می‌دهد. رایانش ابری منابع مشترک، اطلاعات، پکیج‌های نرم افزاری و دیگر منابع مشترک را به ازای هر نیاز کلاینت در زمان خاص ایجاد می‌کند. با رشد سریع رایانش ابری و جذب کاربران بیشتر به استفاده از این رایانش همگانی، سرویس‌های بهتر و سریعتری ارائه شده است. برای مدیریت بهتر، به تکنیک‌های توازن بار خوب موجود نیاز است. لذا توازن بار در ابر به یک عرصه پژوهشی مورد توجه تبدیل شده است. و با توازن بهتر بار در ابر، عملکرد افزایش می‌یابد و کاربران سرویس‌های بهتری را اتخاذ می‌کنند. در اینجا این مقاله بر بسیاری از تکنیک‌های توازن بار استفاده شده برای حل مسائل محیط رایانش ابری بحث می‌کند.
  کلمات کلیدی: رایانش ابری | مدل سرویس ابر | توازن بار | بهینه سازی | اولویت | زمان بندی وظایف | رایانش همگانی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 4
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 12

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 104 کیلوبایت


  قیمت: 14000 تومان  11200 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
محاسبات-ابری
موضوعات
footer