دانلود مقاله و خرید ترجمه:تحلیل اجزاء محدود یک سنسور لامسه ای برای یک دست رباتیک - 2008

دانلود مقاله و خرید ترجمه:تحلیل اجزاء محدود یک سنسور لامسه ای برای یک دست رباتیک - 2008
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده رباتیک ( robotic )
 • Finite Element Analysis of a Tactile Sensor for a Robotic Hand تحلیل اجزاء محدود یک سنسور لامسه ای برای یک دست رباتیک

  سال انتشار:

  2008


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  تحلیل اجزاء محدود یک سنسور لامسه ای برای یک دست رباتیک


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Finite Element Analysis of a Tactile Sensor for a Robotic Hand


  منبع:

  IEEE, Intelligent Sensors, Sensor Networks and Information Processing, 2008


  نویسنده:

  Shuhaida Yahud, Socrates Dokos, John W. Morley, Nigel H. Lovell


  چکیده انگلیسی:

  Using a bioinspired design approach, we describe the development of a tactile sensor for a robotic hand, based on the mechanoreceptors in the glabrous skin of the human, able to replicate the sensory function of both slow adapting and fast adapting receptors. Slow adapting receptors respond to initial contact and maintain firing throughout the contact period, whereas fast adapting receptors primarily respond during contact onset and offset. Strain gauges are used to emulate the slow adapting receptors, and polyvinylidene fluoride (PVDF) film is used to replicate the function of the fast adapting receptor. Finite element analysis is used to investigate the behaviour of the strain gauges and PVDF film embedded in a silicone elastomer, modelled as a hyperelastic material. One unit sensor consists of four strain gauges and a PVDF film, embedded underneath a square protrusion. The protrusion localises the applied force onto the region or ‘receptive field’ of the sensing unit. The strain gauges are arranged in an orientation to enable a unit sensor to identify the tri-axial force components. The PVDF film is used to measure vibration. Simulated random forces were applied to the sensor, and a regression model was developed based on the modelled strain gauge outputs. Simulations were also undertaken on the PVDF film to examine the load response to cyclical loads.
  Keywords: component | Tactile sensor | polyvinylidene fluoride (PVDF) | strain gauge.


  چکیده فارسی:

  با استفاده از یک رویکرد طراحی الهام گرفته شده از طبیعت، ما توسعه یک سنسور لامسه ای برای یک دست رباتیک را توصیف کردیم، که بر اساس گیرنده های مکانیکی در پوست بیمو انسان، قادر به تکرار عمل حسگری هر دوی گیرنده های کند وفق و سریع وفق است. گیرنده های کند وفق به تماس اولیه واکنش نشان می دهد و حس افروختگی را در کل دوره تماس حفظ می کند، در حالیکه گیرنده های سریع وفق اصولا در طی تماس اصابتی و افست واکنش نشان می دهد. اندازه گیر کشش برای تقلید گیرنده های کند وفق استفاده شده است و غشاء polyvinylidene fluoride یا به اختصارPVDF برای تکرار عمل گیرندگی سریع وفق استفاده شده است. تحلیل اجزاء محدود برای بررسی رفتار اندازه گیرهای کشش و غشاء PVDF جاسازی شده در یک سیلیکن ارتجاعی، مدل شده بصورت یک ماده فوق ارتجاعی استفاده شده است. یک واحد سنسور حاوی چهار اندازه گیر کشش و یک غشاء PVDF، جاسازی شده در زیر یک برآمدگی مربعی است. برآمدگی نیروی اعمالی به ناحیه یا میدان گیرندگی واحد حسگر را متمرکز می کند. اندازه گیرهای کشش در یک جهت گیری مرتب شده اند که یک واحد سنسور را برای شناسایی اجزاء سه- محوری نیرو قادر می سازند. غشاء PVDF برای اندازه گیری ارتعاش استفاده شده است. نیروهای تصادفی شبیه سازی شده به سنسور اعمال شده بود، و یک مدل رگرسیون بر پایه خروجی های مدل سازی شده اندازه گیر کشش توسعه یافته بود. همچنین شبیه سازی ها بر روی غشاء PVDF برای بررسی واکش بار به بارهای چرخشی اعمال شده بود.
  کلید واژه ها: جزء | سنسور تاکتیکی | فلوئورید پلی وینیلیدین (PVDF) | فشار سنج


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 6
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 12

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 655 کیلوبایت


  قیمت: 10000 تومان  8000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
رباتیک
موضوعات
footer