دانلود مقاله و خرید ترجمه:استراتژی انتخاب EWA با طرح دست به دست شدن شبکه در رادیو شناختی - 2016

دانلود مقاله و خرید ترجمه:استراتژی انتخاب EWA با طرح دست به دست شدن شبکه در رادیو شناختی - 2016
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده شبکه های رادیو شناختی ( Cognitive radio networks )
 • EWA Selection Strategy with Channel Handoff Scheme in Cognitive Radio استراتژی انتخاب EWA با طرح دست به دست شدن شبکه در رادیو شناختی

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  استراتژی انتخاب EWA با طرح دست به دست شدن شبکه در رادیو شناختی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  EWA Selection Strategy with Channel Handoff Scheme in Cognitive Radio


  منبع:

  springer, Wireless Pers Commun (2016) 87:17–28 DOI 10.1007/s11277-015-3023-9


  نویسنده:

  Yong SUN • Jian-sheng QIAN


  چکیده انگلیسی:

  Experience-Weighted Attraction (EWA) learning allows Cognitive Radio (CR) to learn radio environment communication channel characteristics online. An improved EWA selection strategy based on channel switch mechanism is proposed in this paper to meet CR application’s practical requirement. By accumulating history channel experience, it can predict, select and change the current optimal communication channel, dynamic ensure the quality of communication links and finally reduce system communication outage probability. Sensitivity and stability verification is conducted by focusing on the comparison with Q learning algorithm after establishment of a wireless simulation space with time slot sequences that extremely imitates real CR wireless environments.
  Keywords: Wireless communications | Cognitive Radio | Experience-Weighted Attraction (EWA)


  چکیده فارسی:

  یادگیری جذب تجربه وزنی (EWA) این اجازه را به رادیو شناختی (CR) می دهد تا مشخصات آنلاین شبکه ارتباطی محیط رادیویی را یاد بگیرد. استراتژی انتخاب EWA بهبود یافته مبتنی بر مکانیزم سوئیچ شبکه در این مقاله به منظور برآورده کردن الزامات عملی کاربرد CR ارائه شده است. با جمع آوری تجربه تاریخی شبکه، می توان شبکه ارتباطی بهینه جریان را پیش بینی و انتخاب کرد و تغییر داد، دینامیک کیفیت لینک-های ارتباطی را تضمین می کند و در نهایت احتمال قطع در ارتباطات سیستم را کاهش می دهد. تائید ثبات و حساسیت با تمرکز بر روی مقایسه با الگوریتم یادگیری Q پس از ایجا فضای شبیه سازی بی سیم با توالی های اسلات (شکاف) زمانی انجام می شود که به شدت محیط های بی سیمی CR واقعی را تقلید می کند.
  کلمات کلیدی: ارتباطات بی سیم | رادیو شناختی | جذب تجربی وزنی شده (EWA)


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 12
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 19

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 789 کیلوبایت


  قیمت: 30000 تومان  24000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
شبکه-های-رادیو-شناختی
موضوعات
footer