دانلود مقاله و خرید ترجمه:قابلیت های سازمانی و کارایی های رسانه اجتماعی برای نوآوری باز در دولت ها - 2014

دانلود مقاله و خرید ترجمه:قابلیت های سازمانی و کارایی های رسانه اجتماعی برای نوآوری باز در دولت ها - 2014
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده فناوری اطلاعات ( Information Technology )
 • ALIGNING CAPABILITIES AND SOCIAL MEDIA AFFORDANCES FOR OPEN INNOVATION IN GOVERNMENTS قابلیت های سازمانی و کارایی های رسانه اجتماعی برای نوآوری باز در دولت ها

  سال انتشار:

  2014


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  قابلیت های سازمانی و کارایی های رسانه اجتماعی برای نوآوری باز در دولت ها


  عنوان انگلیسی مقاله:

  ALIGNING CAPABILITIES AND SOCIAL MEDIA AFFORDANCES FOR OPEN INNOVATION IN GOVERNMENTS


  منبع:

  Australasian Journal of Information Systems Volume 18 Number 3 2014


  نویسنده:

  Andrea Malsbender, Sara Hofmann, Jörg Becker


  چکیده انگلیسی:

  In recent years the proliferation of a new technological evolution has aroused great interest from science and practice: social media. Subsuming different types of online applications where users can create, edit and share content, social media enables new forms of interaction with others. Organisations already recognise its relevance and start leveraging on it. Furthermore, organisations identify the role of service innovation as one major driver for economic growth and competitive advantage. Nevertheless, although social media affords organisations to interact with their customers, the potential for utilising it for improving their service innovation activities is almost unexploited yet. Therefore, this paper aims at providing a framework for supporting the use of social media affordances for service innovation. Its applicability is tested in the domain “government”. Based on theoretical constructs a conceptual analysis is presented, tested in a specific domain and supplemented by potential future research and implications for theory and practice.
  Keywords: Innovation | open innovation | innovation capabilities | government | egovernment | social media affordances.


  چکیده فارسی:

  در سال های اخیر توسعه یک تحول فن آوری جدید موجب برانگیزش علاقه زیادی از علم و عمل یعنی: رسانه اجتماعی گشته است. رده بندی کردن انواع مختلفی از کاربردهای آنلاین که در آن کاربران می توانند محتوا را ایجاد، ویرایش و اشتراک گذاری کنند، رسانه های اجتماعی از این قابلیت برخوردار هستند که شکل های جدیدی از تعامل با دیگران را موجب شوند. در حال حاضر سازمان ها ارتباط آن را شناسایی و شروع به اعمال نفوذ روی آن می کنند. علاوه بر این، سازمان ها نقش نوآوری خدماتی را بعنوان محرکی اصلی برای رشد اقتصادی و مزیت رقابتی شناسایی می کنند. علیرغم این، هر چند که رسانه اجتماعی باعث می شود تا سازمان ها با مشتریان خودشان در تعامل باشند، اما هنوز هم پتانسیل جهت استفاده از آن برای بهبود فعالیت های نوآوری خدمات تقریبا بهره برداری نشده است. بنابراین، هدف این مقاله ارائه چارچوبی جهت حمایت کردن استفاده از کارایی های رسانه اجتماعی برای نوآوری در خدمات می باشد. قابلیت کاربردی آن در حوزه ی «دولتی» بررسی می شود. بر اساس سازه های تئوریکی تحلیلی مفهومی ارائه می شود، در حوزه مخصوصی بررسی می شود و توسط تحقیقات آتی بالقوه و مفاهیم برای تئوری و عمل تکمیل می شود.
  کلمات کلیدی: نوآوری | نوآوری باز | قابلیت های نوآوری | دولت | دولت الکتونیک | کارایی های رسانه اجتماعی.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 14
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 33

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 77 کیلوبایت


  قیمت: 30000 تومان  24000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
فناوری-اطلاعات
موضوعات
footer