دانلود مقاله و خرید ترجمه:کنترل و عملیات میکرو شبکه DC ایزوله شده بادی/خورشیدی هیبریدی - 2014

دانلود مقاله و خرید ترجمه:کنترل و عملیات میکرو شبکه DC ایزوله شده بادی/خورشیدی هیبریدی - 2014
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده برق الکترونیک ( Power Electronics )
 • Control and Operation of Hybrid Solar/Wind Isolated DC Micro grid کنترل و عملیات میکرو شبکه DC ایزوله شده بادی/خورشیدی هیبریدی

  سال انتشار:

  2014


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  کنترل و عملیات میکرو شبکه DC ایزوله شده بادی/خورشیدی هیبریدی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Control and Operation of Hybrid Solar/Wind Isolated DC Micro grid


  منبع:

  Transportation Electrification Asia-Pacific (ITEC Asia-Pacific), 2014 IEEE Conference and Expo


  نویسنده:

  Yang Mi1,2, Han Zhang1, Yue Tian1, Yang Yang1, Jun Li1, Jianxin Li3 and Limin Wang3


  چکیده انگلیسی:

  DC microgrid is an effective solution for integrating distributed generation and various loads, which can reduce the impact on power system caused by the penetration of renewable energy systems. In this paper, control and operation of an isolated dc micro grid which consists of PV systems, wind turbines, energy storage and DC loads is investigated. Based on autonomous DC bus voltage control which contains an improved phase shift control and dual-loop control, the proposed control strategy effectively coordinates wind, solar and energy storage on the basis of the voltage of dc bus during various operating conditions. In addition, this paper realizes the electrical isolation of battery and DC bus by using isolated DC/DC converter. Psim/Simulink simulations validated the dc micro grid can maintain stable under the proposed control system.
  Keywords: Microgrids | Batteries | Voltage control | Wind turbines | Control systems


  چکیده فارسی:

  میکرو شبکه DC راه حل موثری برای ادغام بارهای مختلف و نسل توزیع شده است، که تاثیرات سیستم قدرت ناشی از نفوذ سیستم های انرژی تجدیدپذیر را کاهش می دهد. در این مقاله، کنترل و عملیات میکرو شبکه dc ایزوله شده که شامل سیستم های PV، توربین های بادی، بارهای DC و ذخیره سازی انرژی است بررسی می شود. بر اساس کنترل ولتاژ باس DC خودکار که حاوی کنترل حلقه دوتائی و کنترل تغییر فاز است، استراژی کنترل ارائه شده بصورت موثری ذخیره سازی انرژی های بادی و خورشیدی بر اساس ولتاژ باس dc را در طول شرایط عملیاتی مختلف متناسب می سازد.علاوه بر این، این مقاله تفکیک الکتریکی باتری و باس DC با استفاده از مبدل DC/DC ایزوله شده را تحقق می بخشد. میکرو شبکه dc اعتبارسنجی شده همزمان Psim/Simulink ثبات تحت سیستم کنترل ارائه شده را حفظ می کند.
  کلمات کلیدی: ریز شبکه | باتری | کنترل ولتاژ | توربین های باد | سیستمهای کنترل


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 5
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 18

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 310 کیلوبایت


  قیمت: 18000 تومان  14400 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
-برق-الکترونیک
موضوعات
footer