دانلود مقاله و خرید ترجمه:یک مدل پنهان نگاری حاصل از ترکیب روش جایگزینی LSB و روش PVD - 2016

دانلود مقاله و خرید ترجمه:یک مدل پنهان نگاری حاصل از ترکیب روش جایگزینی LSB و روش PVD - 2016
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده رمزنگاری ( Cryptography )
 • A steganographic method combining LSB substitution and PVD in a block یک مدل پنهان نگاری حاصل از ترکیب روش جایگزینی LSB و روش PVD

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  یک مدل پنهان نگاری حاصل از ترکیب روش جایگزینی LSB و روش PVD


  عنوان انگلیسی مقاله:

  A steganographic method combining LSB substitution and PVD in a block


  منبع:

  sciencedirect - elsevier - Procedia Computer Science 85 ( 2016 ) 39 – 44


  نویسنده:

  Gandharba Swain


  چکیده انگلیسی:

  In the recent past some steganography techniques by combining least significant bit (LSB) substitution and pixel value differencing (PVD) have been proposed to improve upon the hiding capacity and peak signal-to-noise ratio (PSNR). This paper proposes a steganographic technique by using both LSB substitution and PVD with in a block. The image is partitioned into 2×2 pixel blocks in a non-overlapping fashion. For every 2×2 pixel block the upper-left pixel is embedded with k-bits of data using LSB substitution. Then the new value of this pixel is used to calculate three pixel value differences with the upper-right, bottom-left, and bottom-right pixels of the block. Then data bits are hidden using these three difference values in three directions. Both horizontal and vertical edges are considered. There are two variants proposed by using two different range tables. In the first variant (Type 1) the PSNR is improved and in the second variant (Type 2) both PSNR and hiding capacity are improved.
  Keywords: data hiding | least significant bit substitution | pixel value differencing | steganography


  چکیده فارسی:

  اخیرا تکنیکهای پنهان نگاری (استگانوگرافی) از طریق ترکیب جایگزینی LSB و اختلاف مقادیر پیکسلها (PVD) مطرح شده اند تا ظرفیت پنهان سازی و نسبت سیگنال به نویز (PSNR) را افزایش دهند. در این مقاله یک تکنیک پنهان نگاری (استگانوگرافی) را با استفاده از جایگزینی LSB و PVD معرفی می کنیم. تصویر به بلوکهای 2*2 در مد غیر همپوشان تقسیم می شود. برای هر بلوک پیکسل 2*2 ، پیکسل بالا سمت چپ با k بیت دیتا و با استفاده از جایگزینی LSB پنهان نگاری می شود. سپس مقدار جدید این پیکسل جهت محاسبه ی اختلاف مقادیر پیکسلها (PVD) ی، بالا سمت راست، پایین سمت چپ، و پایین سمت راست در بلوک، مورد استفاده قرار می گیرد. سپس بیتهای داده با استفاده از این اختلاف مقادیر پیکسلهای سه جهته پنهان نگاری می شوند. هر دو لبه ی افقی و عمودی در نظر گرفته شده اند. با استفاده از جدول رنج جداگانه دو نوع (Type) پیشنهاد شده است. در نوع اول (Type 1) معیار PSNR بهبود یافته و در نوع دوم (Type 2) هم معیار PSNR و هم ظرفیت پنهان سازی بهبود یافته است.
  کلمات کلیدی: پنهان کردن اطلاعات | کمترین تفاضل بیت معنی دار | تفاضل مقدار پیکسل | پنهان نگاری


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 6
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 15

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 500 کیلوبایت


  قیمت: 24000 تومان  19200 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
رمزنگاری
موضوعات
footer