دانلود مقاله و خرید ترجمه:اثرات چسبندگی در لوله های کوتاه مستطیلی از جنس GFRP و پر شده با بتن - 2015

دانلود مقاله و خرید ترجمه:اثرات چسبندگی در لوله های کوتاه مستطیلی از جنس GFRP و پر شده با بتن - 2015
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده عمران - بتن ( Civil Engineering - Concrete )
 • Effects of bonding in short-span rectangular concrete filled GFRP tubes اثرات چسبندگی در لوله های کوتاه مستطیلی از جنس GFRP و پر شده با بتن

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  اثرات چسبندگی در لوله های کوتاه مستطیلی از جنس GFRP و پر شده با بتن


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Effects of bonding in short-span rectangular concrete filled GFRP tubes


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Composite Structures 133 (2015) 131–139


  نویسنده:

  M.J. Robinson, I.H. Melby


  چکیده انگلیسی:

  Flexural performance of concrete-filled tubes is highly dependent on the composite action between the concrete core and encasing tube. This study investigates the performance of short-span concrete-filled rectangular glass fiber reinforced polymer (GFRP) tubes with different levels of bonding between the concrete core and GFRP tube. The bonding configurations include (1) no bonding, (2) bonding of the webs, (3) bonding of the flanges, and (4) bonding of the webs and flanges. The study includes both experimental and finite element analysis results for each configuration. Comparing the performance of each configuration showed a two fold increase in stiffness and strength as a result of bonding between the concrete core and GFRP tube. Furthermore it was concluded that bonding of the flanges was most critical with web bonding providing only a slight increase in performance.
  Keywords: Composite | Tube | Concrete-filled | Bonding | Beam | Finite element


  چکیده فارسی:

  عملکرد خمشی لوله های پرشده با بتن تا حد زیادی به عملکرد مرکب هسته بتنی و لوله پوششی می باشد. این تحقیق به بررسی عملکرد لوله های مستطیلی از جنس پلیمر مسلح به الیاف شیشه (GFRP) با مقادیر چسبندگی مختلف بین هسته بتنی و لوله GFRP می پردازد. آرایش های چسبندگی به چند صورت می باشند از جمله: (1) بدون چسبندگی، (2) چسبیدن جان ها، (3) چسبیدن بال ها و (4) چسبیدن جان ها و بال ها. تحقیق شامل دو تحلیل آزمایشگاهی و المان محدود برای هر آرایش است. مقایسه عملکرد هر آرایش، یک افزایش دو برابر در سختی و مقاومت در نتیجه چسبندگی بین هسته بتنی و لوله GFRP نشان داد. علاوه بر این، نتیجه گیری شد که چسبندگی بال ها در ازای چسبندگی جان بحرانی ترین است که تنها افزایش اندکی در عملکرد ایجاد می کند.
  کلید واژه ها: کامپوزیت | لوله | بتن پر شده | پیوند دادن | پرتو | المان محدود


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 9
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 23

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 2855 کیلوبایت


  قیمت: 30000 تومان  24000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
عمران---بتن
موضوعات
footer