دانلود مقاله و خرید ترجمه:زمانبندی پروژه منابع چندمهارتی وزندار - 2010

دانلود مقاله و خرید ترجمه:زمانبندی پروژه منابع چندمهارتی وزندار - 2010
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مهندسی نرم افزار ( software engineering )
 • Weighted Multi-Skill Resources Project Scheduling زمانبندی پروژه منابع چندمهارتی وزندار

  سال انتشار:

  2010


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  زمانبندی پروژه منابع چندمهارتی وزندار


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Weighted Multi-Skill Resources Project Scheduling


  منبع:

  J. Software Engineering and Applications, 2010, 3, 1125-1130


  نویسنده:

  Fawaz S. Al-Anzi, Khaled Al-Zamel, Ali Allahverdi


  چکیده انگلیسی:

  In this paper, we present an extension of the classical Resource Constrained Project Scheduling Problem (RCPSP). We present a new type of resource constraints in which staff members are involved. We present a new model where staff members can have several skills with different proficiency, i.e., a staff member is able to perform more than one kind of activity as well as the time need is complete the task assign depends on the staff individual skill. We call this model the Weighted-Multi-Skill Project Scheduling Problem (WMSPSP). In our model, an activity has specific skill requirements that must be satisfied. To solve this problem, we propose a lower bound that uses a linear programming scheme for the RCPSP.
  Keywords: Weighted | Multi-Skill | Software | Project Scheduling | Lower Bound


  چکیده فارسی:

  در این مقاله، صورت تعمیم یافتة مسئله زمانبندی پروژه منبع محدود کلاسیک (RCPSP) را معرفی می‌کنیم. ما در اینجا نوعی جدید از محدودیت‌های منابع را که اعضای پرسنل در آن درگیرند معرفی می‌کنیم. مدلی جدید نیز معرفی می‌شود که اعضای پرسنل در آن می‌توانند با تخصصی متفاوت چند مهارت داشته باشند. مثلاً، یک عضو می‌تواند بیش از یک فعالیت را انجام دهد و تا هر زمان موردنیاز بسته به مهارت فردی پرسنل وظیفه اختصاص یافته را به انجام رساند. ما این مدل را مسئله زمانبندی پروژه چندمهارتی وزندار (WMSPSP) می‌نامیم. در مدل ما، هر فعالیت نیازهای مهارتی خاصی دارد که باید برآورده شوند. برای حل این مسئله، کران پائینی پیشنهاد می‌شود که در آن از شیوه برنامه نویسی خطی برای RCPSP استفاده می‌شود.
  کلیدواژه ها: وزندار | چندمهارتی | نرم افزار | زمانبندی پروژه | کران پائین


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 6
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 16

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 246 کیلوبایت


  قیمت: 12000 تومان  9600 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مهندسی-نرم-افزار
موضوعات
footer