دانلود مقاله و خرید ترجمه:ارزيابی عملکرد مکانيزم های امنيتی در پروتکل RAOLSR برای شبکه های مش وايرلس - 2014

دانلود مقاله و خرید ترجمه:ارزيابی عملکرد مکانيزم های امنيتی در پروتکل RAOLSR برای شبکه های مش وايرلس - 2014
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده شبکه های بی سیم ( wireless networks )
 • Performance Evaluation of Security Mechanisms in RAOLSR protocol for Wireless Mesh Networks ارزيابی عملکرد مکانيزم های امنيتی در پروتکل RAOLSR برای شبکه های مش وايرلس

  سال انتشار:

  2014


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  ارزيابی عملکرد مکانيزم های امنيتی در پروتکل RAOLSR برای شبکه های مش وايرلس


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Performance Evaluation of Security Mechanisms in RAOLSR protocol for Wireless Mesh Networks


  منبع:

  IEEE ICC 2014 - Communications Software, Services and Multimedia Applications Symposium


  نویسنده:

  Yesica Imelda Saavedra Benitez, Jalel Ben-Othman, Jean-Pierre Claude


  چکیده انگلیسی:

  In this paper, we have proposed the IBE-RAOLSR and ECDSA-RAOLSR protocols for WMNs (Wireless Mesh Networks), which contributes to security routing protocols. We have implemented the IBE (Identity Based Encryption) and ECDSA (Elliptic Curve Digital Signature Algorithm) methods to secure messages in RAOLSR (Radio Aware Optimized Link State Routing), namely TC (Topology Control) and Hello messages. We then compare the ECDSA-based RAOLSR with IBE-based RAOLSR protocols. This study shows the great benefits of the IBE technique in securing RAOLSR protocol for WMNs. Through extensive ns-3 (Network Simulator-3) simulations, results have shown that the IBE-RAOLSR outperforms the ECDSA-RAOLSR in terms of overhead and delay. Simulation results show that the utilize of the IBE-based RAOLSR provides a greater level of security with light overhead.
  key word: Security | Routing Protocol | Wireless Mesh Networks | Radio Aware Optimized Link State Routing | IBE | Identity Based Encryption.


  چکیده فارسی:

  در اين مقاله،ما پروتکل های IBE -RAOLSR و ECDSA-RAOLSR را برای WMNs (شبکه های مش و وايرلس) ارائه کرده ايم که پروتکل های مسيريابی را منجر می گردد.روش های IBE (رمزگذاری براساس شناسه)و ECDSA(الگوريتم امضای ديجيتال مبتنی بر منحنی های بيضوی) را برای تامين امنيت پيام ها در RAOLSR(مسيريابی حالت لينک بهينه شده آگاه به راديو )،از جمله پيام های TC(کنترل توپولوژی) و HELLO اجرا کرديم.سپس پروتکلRAOLSR مبتنی بر ECDSA را با پروتکل RAOLSR مبتنی بر IBE مقايسه کرديم.اين مطالعه مزايای بزرگ روش IBE را در تامین امنيت پروتکل RAOLSR برای WMNs نشان می دهد.به واسطه گستردگی شبيه سازی های ns-3 (شبیه ساز شبکه- ۳) نشان داده شده است که IBE -RAOLSRز لحاظ تاخير و اورهد بهتر از ECDSA-RAOLSR می باشد.نتایج شبیه سازی نشان داده است که استفاده از RAOLSR مبتنی بر IBE سطح بالاتری از امنیت را با اورهد پايين فراهم می کند.
  کلمه کلیدی: امنیت | پروتکل مسیریابی | شبکه های مش وایرلس | مسیریابی حالت لینک بهینه شده آگاه به راديو | IBE | رمزگذاری براساس شناسه


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 5
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 16

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 326 کیلوبایت


  قیمت: 20000 تومان  16000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
شبکه-های-بی-سیم
موضوعات
footer