دانلود مقاله و خرید ترجمه:تاثیر تکنولوژی بر آموزش آنلاین حسابداری مدیریتی - 2014

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده حسابداری و حسابرسی ( Accounting and auditing )
 • Technological impact on teaching of online managerial accounting تاثیر تکنولوژی بر آموزش آنلاین حسابداری مدیریتی

  سال انتشار:

  2014


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  تاثیر تکنولوژی بر آموزش آنلاین حسابداری مدیریتی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Technological impact on teaching of online managerial accounting


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Procedia - Social and Behavioral Sciences 176 ( 2015 ) 340 – 345


  نویسنده:

  Wikil Kwak


  چکیده انگلیسی:

  Using technology in teaching college level Managerial Accounting is an inevitable trend as massive open online courses (MOOCs) are proposed as cost saving tools for many entry-level college courses. However, its benefits won’t be evident for several years and there is still much debate among experts (Wall Street Journal, May 12, 2014). Our university is no exception and we are trying online teaching on a trial basis. I have been teaching online principle-level Managerial Accounting for more than two years now. From my observations over the past two years, motivated students are doing as well as the face-to-face students are, but non-highly motivated students struggle and failure rates are high. It may be acceptable to use MOOCs for social or humanities subjects, but some technical classes like accounting, do not translate effectively as a mechanism to deliver course content. I tested empirically using a Regression Analysis computer assignment to examine this issue and our class results show online students underperformed on this assignment compared to in-class students. Our college uses Echo360 for recording lectures and I made the recording available for the assignment. I provided face-to-face explanations and help for in-class students, but online students worked primarily by themselves.
  Keywords: online teaching | managerial accounting | technological impact on teaching


  چکیده فارسی:

  استفاده از تکنولوژی برای آموزش حسابداری مدیریتی(در سطح دانشگاهی) در دوره های فراگیر آنلاین( MOOCS) روند اجتناب ناپذیری است که به عنوان ابزار صرفه جویی در بسیاری از دوره های ورودی دانشگاهی عرضه می گردد. با اینحال، فواید تکنولوژی طی سالها پنهان مانده بود و هنوز هم دراینباره بحث های بسیاری میان کارشناسان به وجود می آید(وال استریت ژورنال، 12 می، 2014). دانشگاه ما ازاین قاعده مستثنی نیست و ما به صورت آزمایشی درصدد راه اندازی آموزش آنلاین می باشیم. من به مدت بیش از دو سال، حسابداری مدیریتی را با اصول آموزشی آنلاین تدریس نموده ام. طبق مشاهدات من، طی دو سال گذشته، دانشجویان مستعد همچون دانشجویانی که چهره به چهره آموزش می بینند تکالیفشان را انجام می دهند، البته، میزان تلاش و عدم موفقیت دانشجویان مستعد در سطح بالایی است. شاید استفاده از MOOCS برای موضوعات اجتماعی و یا علوم انسانی قابل قبول باشد اما برخی از درس های تخصصی همچون حسابداری به طور موثر به عنوان یک مکانیزم برای ارائه مطالب دوره آموزشی ترجمه نمی شوند. من برای بررسی این موضوع با استفاده از رایانه تجزیه و تحلیل رگرسیون ، به طور تجربی، آزمایشی را انجام دادم که نتایج نشان داد که "دانشجویان آنلاین" در مقایسه با "دانشجویان حاضر در کلاس" از نظر انجام تکالیف کارایی کمتری دارند. دانشگاه ما برای ضبط سخنرانی ها Echo360 را به کار برد و من نیز برای این امر مهم، ضبط های مفیدی را انجام دادم. من برای کمک به "دانشجویان حضوری" توضیحاتی را به طور چهره به چهره ارائه دادم، اما، دانشجویان آنلاین در درجه اول کارهایشان را خودشان انجام می دهند.
  کلمات اصلی: آموزش آنلاین | حسابداری مدیریتی | تاثیر تکنولوژیکی بر آموزش


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 6
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 12

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 53 کیلوبایت


  قیمت: 20000 تومان  16000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
حسابداری-و-حسابرسی
موضوعات
footer