دانلود مقاله و خرید ترجمه:مسیری برای پایداری واقعی: اساس شناخت مدیریت زنجیره تامین پایدار - 2017

دانلود مقاله و خرید ترجمه:مسیری برای پایداری واقعی: اساس شناخت مدیریت زنجیره تامین پایدار - 2017
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده زنجیره تامین ( supply chain )
 • A pathway towards true sustainability: A recognition foundation of sustainable supply chain management مسیری برای پایداری واقعی: اساس شناخت مدیریت زنجیره تامین پایدار
  دانلود مقاله| مقاله انگلیسی رایگان| خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2017


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  مسیری برای پایداری واقعی: اساس شناخت مدیریت زنجیره تامین پایدار


  عنوان انگلیسی مقاله:

  A pathway towards true sustainability: A recognition foundation of sustainable supply chain management


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - European Management Journal Volume 35, Issue 4, August 2017, Pages 425-429


  نویسنده:

  Stefan Gold, Martin C. Schleper


  چکیده انگلیسی:

  Sustainable supply chain management has developed at an exponential rate into a distinct research field, but its progress towards sustainability is rather modest, and a coherent theoretical foundation for guiding companies towards a stronger integration of sustainability into their operations and supply chains is still missing. This article outlines how the tradition of critical management studies could foster higher levels of sustainable business and sustainable supply chains. We argue that the underlying instrumental logic of contemporary corporate engagement with sustainability, driven by stakeholder pressures, is a key obstacle when aiming for ‘truly’ sustainable supply chains. Referring to a recognition perspective may dissolve the reified pursuit of profit-seeking and other merely economic performance targets to recall the genuinedand in its essence truly radicaldclaim that the concept of sustainable development is inherently a normative one imposed on all of us. Recognition may lead the way for companies to adopt a caring stance for people and the surrounding environment and to respond to the legitimate expectations of all groups in society while conceiving themselves as an integral part of such a society. We conclude by discussing how far the theoretical perspective of recognition is enrooted in the European tradition of institutionalised businessesociety relationships and therefore could be seen as a rediscovery of a genuinely European way of making business and managing supply chains.
  Keywords: Supply chain management | True sustainability | Critical management studies | Recognition | Reification | Stakeholder management


  چکیده فارسی:

  مدیریت زنجیره تامین پایدار به میزان قابل توجهی به یک زمینه تحقیق متمایز تبدیل شده است،اما پیشرفت آن به سوی پایداری، نسبتا کم است و اساس نظری منسجم هدایت شرکت ها به سوی یکپارچه سازی قوی تر پایداری نسبت به زنجیره عرضه و عملکرد آنها هنوز ناپیدا است. این مقاله به بررسی مطالعات مدیریت بحران در پرورش سطوح بالاتر کسب و کار پایدار و زنجیره تامین پایدار می پردازد.ما استدلال می کنیم که منطق اصولی قابل استفاده تعامل شرکت های مدرن با پایداری که بر اساس فشارهای ذینفعان است، یک مانع کلیدی برای ایجاد زنجیره تامین پایدار است. با ارجاع به یک دیدگاه شناختی، ممکن است تلاش اصلاح شده برای سودجزئی و دیگر اهداف عملکردی صرفا اقتصادی را حل کند تا این ادعای محکم را یاد آوری نماید که مفهوم توسعه پایدار ذاتا یک معیار هنجاری است که به همه ما اعمال شده است.شناخت ممکن است راهی برای شرکت ها برای پذیرش یک موضع مراقبتی برای مردم و محیط اطراف خود داشته باشد و به انتظارات قانونی همه گروه های جامعه پاسخ دهد، در حالی که خود را به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از چنین جامعه ای در نظر می گیرند. ما با بحث در مورد این که تا چه حد دیدگاه تئوری شناخت در شیوه اروپایی روابط اجتماعی کسب و کار سازمانی رواج یافته است،نتیجه گیری می کنیم و بنابراین می تواند به عنوان کشف دوباره یک شیوه واقعی کسب و کار و مدیریت زنجیره های عرضه در نظر گرفته شود.
  کلمات کلیدی:مدیریت زنجیره تامین | پایداری واقعی،مطالعات مدیریت انتقادی | شناخت | شی وارگی | مدیریت ذینفعان


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 5
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 14

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 83 کیلوبایت


  قیمت: 15000 تومان  12000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
زنجیره-تامین
موضوعات
footer