دانلود مقاله و خرید ترجمه:داده استعدادیابی: چگونه تکنولوژی باعث پیشرفت دانش پتانسیل انسانی در کار می شود؟ - 2017

دانلود مقاله و خرید ترجمه:داده استعدادیابی: چگونه تکنولوژی باعث پیشرفت دانش پتانسیل انسانی در کار می شود؟ - 2017
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده فناوری اطلاعات ( Information Technology )
 • The datafication of talent: how technology is advancing the science of human potential at work داده استعدادیابی: چگونه تکنولوژی باعث پیشرفت دانش پتانسیل انسانی در کار می شود؟
  دانلود مقاله isi | مقاله انگلیسی رایگان | خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2017


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  داده استعدادیابی: چگونه تکنولوژی باعث پیشرفت دانش پتانسیل انسانی در کار می شود؟


  عنوان انگلیسی مقاله:

  The datafication of talent: how technology is advancing the science of human potential at work


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Current Opinion in Behavioral Sciences Volume 18, December 2017, Pages 13-16


  نویسنده:

  Tomas Chamorro-Premuzic, Reece Akhtar, Dave Winsborough and Ryne A Sherman


  چکیده انگلیسی:

  This article reviews three innovations that not only have the potential to revolutionize the way organizations identify, develop and engage talent, but are also emerging as tools used by practitioners and firms. Specifically, we discuss (a) machinelearning algorithms that can evaluate digital footprints, (b) social sensing technology that can automatically decode verbal and nonverbal behavior to infer personality and emotional states, and (c) gamified assessment tools that focus on enhancing the user-experience in personnel selection. The strengths and limitations of each of these approaches are discussed, and practical and theoretical implications are considered.


  چکیده فارسی:

  این مقاله سه نوآوری را بررسی می کند که نه تنها پتانسیلی برای ایجاد تغییرات اساسی در زمینه شناسایی سازمان ها ، توسعه و به کارگیری با استعدادها فراهم می کند ، بلکه به عنوان ابزاری که توسط متخصصان و شرکت ها به کار می رود، در حال ظهور است.به طور ویژ، ما در مورد (a) الگوریتم های یادگیری ماشینی بحث می کنیم که می توانند رد پای دیجیتال را ارزیابی کنند؛ (b) تکنولوژی سنجش اجتماعی که می تواند به صورت خودکار رفتارهای کلامی و غیر کلامی را به منظور تشخیص حالت های شخصیتی و عاطفی دریایند و (c) ابزارهای ارزیابی تولید شده که بر افزایش تجربه کاربر در انتخاب پرسنل تمرکز دارند. نقاط قوت و ضعف هر یک از این روش ها مورد بحث قرار و مفاهیم عملی و نظری در نظر گرفته شده است.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 4
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 9

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 56 کیلوبایت


  قیمت: 15000 تومان  12000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
فناوری-اطلاعات
موضوعات
footer