دانلود مقاله و خرید ترجمه:فرصتهای کارآفرینانه و زنجیره کارآفرینی: یک مفهوم سازی مجدد - 2015

دانلود مقاله و خرید ترجمه:فرصتهای کارآفرینانه و زنجیره کارآفرینی: یک مفهوم سازی مجدد - 2015
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده کارآفرینی ( Entrepreneurship )
 • Entrepreneurial opportunities and the entrepreneurship nexus: A re-conceptualization فرصتهای کارآفرینانه و زنجیره کارآفرینی: یک مفهوم سازی مجدد

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  فرصتهای کارآفرینانه و زنجیره کارآفرینی: یک مفهوم سازی مجدد


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Entrepreneurial opportunities and the entrepreneurship nexus: A re-conceptualization


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Journal of Business Venturing 30 (2015) 674–695


  نویسنده:

  Per Davidsson


  چکیده انگلیسی:

  The literature on “entrepreneurial opportunities” has grown rapidly since the publication of Shane and Venkataraman (2000). By directing attention to the earliest stages of development of new economic activities and organizations, this marks sound redirection of entrepreneurship research. However, our review shows that theoretical and empirical progress has been limited on important aspects of the role of “opportunities” and their interaction with actors, i.e., the “nexus”. We argue that this is rooted in inherent and inescapable problems with the “opportunity” construct itself, when applied in the context of a prospective, micro-level (i.e., individual[s], venture, or individual–venture dyad) view of entrepreneurial processes. We therefore suggest a fundamental re-conceptualization using the constructs External Enablers, New Venture Ideas, and Opportunity Confidence to capture the many important ideas commonly discussed under the “opportunity” label. This re-conceptualization makes important distinctions where prior conceptions have been blurred: between explananda and explanantia; between actor and the entity acted upon; between external conditions and subjective perceptions, and between the contents and the favorability of the entity acted upon. These distinctions facilitate theoretical precision and can guide empirical investigation towards more fruitful designs.
  Keywords: Opportunity | Nexus | External enabler | New venture idea | Opportunity confidence


  چکیده فارسی:

  از زمان انتشار مقاله شین و ونکاتارامن (2000)، منابع علمی مربوط به "فرصتهای کارآفرینانه" سریعا" رشد کرده اند. با معطوف کردت توجهات به مراحل اولیه توسعه فعالیتها و سازمانهای جدید اقتصادی، این امر، جهت گیری مجدد تحقیقات روی کارآفرینی را نشان می دهد. با این حال، مرور ما نشان می دهد که پیشرفت تئوریکی و تجربی، به جنبه های مهم نقش "فرصتها" و تاثیر متقابل آنها با انجام دهنده های آنها یعنی "پیوندها" محدود بوده است. ما بحث می کنیم که این امر ریشه در مشکلات ذاتی و غیرقابل اجتناب ساخت خود "فرصت" دارد، وقتی که در زمینه یک دیدگاه آینده نگرانه وسطح کوچک (یعنی افراد، معامله یا جفت فرد – معامله) از فرآیندهای کارآفرینانه به کار گرفته می شود. بنابراین ما یک مفهوم سازی مجدد بنیادین را با استفاده از توانمندسازهای خارجی ساختارها، ایده های جدید معامله، و اعتقاد به فرصت، جهت به دست آوردن بسیاری از ایده های مهمی که به صورت رایج تحت اصطلاح "فرصت" ،مورد بحث قرار گرفته اند، پیشنهاد می کنیم. این مفهوم سازی مجدد، تمایزهای مهمی را در جاییکه مفاهیم، نامشخص به نظر می آیند، ایجاد می کند: بین توضیح دهنده و توضیح شونده؛ بین انجام دهنده و عمل انجام شده؛ بین شرایط بیرونی و برداشت های ذهنی و بین محتویات و مطلوبیت عمل انجام شده. این تمایزها، برداشت های تئوریکی را تسهیل کرده و می توانند بررسی تجربی را به سمت طراحی های ثمربخش تر رهنمون شوند.
  کلیدواژه ها: فرصت | پیوند | توانمندساز بیرونی | ایده فعالیت جدید اقتصادی | اعتقاد به فرصت


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 22
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 56

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 242 کیلوبایت


  قیمت: 40000 تومان  32000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
کارآفرینی
موضوعات
footer