دانلود مقاله و خرید ترجمه:به سوی علم طراحی کارافرینی - 2016

دانلود مقاله و خرید ترجمه:به سوی علم طراحی کارافرینی - 2016
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده کارآفرینی ( Entrepreneurship )
 • Towards a Design Science of Entrepreneurship به سوی علم طراحی کارافرینی

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  به سوی علم طراحی کارافرینی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Towards a Design Science of Entrepreneurship


  منبع:

  emerald, Forthcoming in Advances in Entrepreneurship, Firm Emergence and Growth Volume 18, 2016


  نویسنده:

  Dimo Dimov


  چکیده انگلیسی:

  This paper outlines a design-science perspective of entrepreneurship. It zooms in on the junction between present and future to distinguish entrepreneurship as a natural and as an artificial phenomenon. While the current study of entrepreneurship speaks to the former, it has been silent on the latter. The paper discusses design as a distinct mode of research, opportunity as a design artifact, and the generative power of recursive action to make the case for problematizing entrepreneurial action as a focus of research. It then defines its research questions, discusses the logic and process for addressing them, and outlines the nature of research outputs.
  Keywords: Entrepreneurial action | design-science | logic | research


  چکیده فارسی:

  این مقاله دیدگاه علوم طراحی کارافرینی را بطور خلاصه وار بیان می کند. لذا در این جا بیشتر بر محل تقاطع میان زمان حال و اینده توجه می شود تا کارافرینی را به صورت پدیده ای طبیعی و بصورت تصنعی که دست ساخت انسان است تعریف نماید . درحالیکه مطالعه حاضر به بیان حالت اول می پردازد، در مورد حالت دوم سخنی به میان نیامده است. این مطالعه علوم طراحی به عنوان حالت متمایزی از تحقیق، و کشف فرصت برای طراحی دست ساخت ها در نظر می گیرد و به نیروی سازنده عمل بازگشتی در اشاره به تعیین مسئله اقدامات کارافرینانه به عنوان هدف اصلی تحقیق می پردازد. سپس پرسش¬های تحقیقی ان را تعریف نموده، در مورد منطق و روند کار بحث می کند و در نهایت ماهیت نتایج تحقیق را بطور خلاصه وار بیان می کند.
  کليدواژگان: عمل كارآفرينی | طراحی علم | منطق | پژوهش


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 44
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 42

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 186 کیلوبایت


  قیمت: 36000 تومان  28800 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
کارآفرینی
موضوعات
footer