دانلود مقاله و خرید ترجمه:کنترل پیشگویانه مدل توزیع شده: یک مرور آموزشی و مسیرهای تحقیقاتی آتی - 2013

دانلود مقاله و خرید ترجمه:کنترل پیشگویانه مدل توزیع شده: یک مرور آموزشی و مسیرهای تحقیقاتی آتی - 2013
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده علوم کامپیوتر ( computer science )
 • Distributed model predictive control: A tutorial review and future research directions کنترل پیشگویانه مدل توزیع شده: یک مرور آموزشی و مسیرهای تحقیقاتی آتی

  سال انتشار:

  2013


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  کنترل پیشگویانه مدل توزیع شده: یک مرور آموزشی و مسیرهای تحقیقاتی آتی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Distributed model predictive control: A tutorial review and future research directions


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Computers and Chemical Engineering 51 (2013) 21–41


  نویسنده:

  Panagiotis D. Christofides a,b,∗, Riccardo Scattolini c, David Munoz ˜ de la Pena ˜ d, Jinfeng Liu


  چکیده انگلیسی:

  In this paper, we provide a tutorial review of recent results in the design of distributed model predictive control systems. Our goal is to not only conceptually review the results in this area but also to provide enough algorithmic details so that the advantages and disadvantages of the various approaches can become quite clear. In this sense, our hope is that this paper would complement a series of recent review papers and catalyze future research in this rapidly evolving area. We conclude discussing our viewpoint on future research directions in this area.


  چکیده فارسی:

  در این مقاله، ما یک مرور آموزشی روی نتایج اخیر در طراحی سیستمهای کنترل پیشگویانه مدل توزیع شده ارائه می کنیم. هدف ما نه تنها مرور مفهومی نتایج در این حوزه است بلکه هدف ما ارائه جزئیات الگوریتمی کافی نیز است تا مزایا و معایب دیدگاههای مختلف بتواند کاملا" واضح شود. در این باره، امید ما این است که این مقاله مکمّلی برای مقالات مروری اخیر بوده و تحقیقات آتی در این حوزه که سریعا" رو به توسعه می باشد را تشریع کند. ما ما با بحث کردن روی دیدگاههای خود درباره مسیرهای تحقیقات آتی، نتیجه گیری می کنیم.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 21
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 74

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 1973 کیلوبایت


  قیمت: 65000 تومان  52000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
علوم-کامپیوتر
موضوعات
footer