دانلود مقاله و خرید ترجمه:رسانه های اجتماعی برای روابط همگانی: درسهایی از چهار مورد مفید ما - 2016

دانلود مقاله و خرید ترجمه:رسانه های اجتماعی برای روابط همگانی: درسهایی از چهار مورد مفید ما - 2016
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده علوم اجتماعی ( social Sciences )
 • Social media for public relations: Lessons from four effective cases رسانه های اجتماعی برای روابط همگانی: درسهایی از چهار مورد مفید ما

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  رسانه های اجتماعی برای روابط همگانی: درسهایی از چهار مورد مفید ما


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Social media for public relations: Lessons from four effective cases


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Public Relations Review Volume 42, Issue 1, March 2016, Pages 20-30


  نویسنده:

  Ilhem Allagui, Harris Breslow


  چکیده انگلیسی:

  This paper employs the collective case studies approach in an examination of four awardwinning public relations campaigns conducted across a variety of social media platforms in order to determine the best practices of, and near term trends, in the effective use of social media for public relations. In their examination of these campaigns the authors discern the following trends in best practices: social media campaigns employ digital storytelling techniques that are both immersive and emotive, and that promote various forms of content sharing; these stories involve members of the target audience in at least one form of open-ended offline engagement that involves sharing behaviors; the content is optimized for mobile displays and controls; and, finally, the content is timely. The authors conclude that, although marketers think of social media in terms of brand awareness and reputation management, the effective use of social media in Public Relations campaigns can generate conversion, facilitate brand positioning, and maintain continued brand sustenance. The authors conclude that the effective use of social media is disrupting the PR campaign cycle: the role of campaign events to generate publicity in service to a PR campaign may, in the future, be displaced by social media campaign tactics which belong to an entirely different ecosystem where the act of sharing social media content generates publicity in lieu of a campaign event.
  Keywords: Social media | Effectiveness | Awarded-campaigns | Case study | Digital-storytelling | Public relations


  چکیده فارسی:

  این مقاله از مطالعات موردی دسته جمعی برای یک بررسی روی چهار کمپین روابط همگانی پاداش – محور استفاده می کند که در بسترهای مختلفی از رسانه های اجتماعی و به منظور تعیین بهترین روشها، و گرایشات نزدیک و در استفاده موثر از رسانه های اجتماعی برای روابط همگانی، انجام شده است. در بررسی این کمپین ها، نویسنده ها گرایشات زیر را درباره بهترین روشها تشخیص داده اند: کمپین های رسانه های اجتماعی از روشهای دیجیتال داستان گونه استفاده می کنند که هم عمیق و هم احساسی هستند و شکلهای مختلفی از به اشتراک گذاری اطلاعات را رواج می دهند؛ این داستان ها با اعضای مخاطبان هدف حداقل در یک شکل آفلاین و انتها – باز، سروکار دارند که رفتارهای مشترکی دارند؛ این محتوا و اطلاعات برای نمایشگرها و کنترل های سیار بهینه سازی می شوند؛ و نهایتا" این محتوا به موقع هستند. نویسنده ها نتیجه می گیرند که اگرچه بازاریاب ها به اطلاع رسانی نشان تجاری و مدیریت شهرت و محبوبیت، فکر می کنند، اما استفاده موثر از رسانه های اجتماعی در کمپین های روابط همگانی می تواند ایجاد تغییر کند، مکان یابی نشان تجاری را تسهیل کند و ماندگاری دائم نشان تجاری را حفظ کند. نویسنده ها نتیجه می گیرند که استفاده موثر از رسانه های اجتماعی، درحال از هم گسیخته کردن چرخه کمپین های روابط همگانی می باشد: نقش کمپین ها در تولید محبوبیت خدمات روابط همگانی می تواند در آینده توسط راهبردهای کمپین های رسانه های اجتماعی که به یک اکوسیستم کاملا" متفاوت تعلق دارند جابجا شود یعنی جاییکه اقدام به اشتراک گذاری اطلاعات در رسانه های اجتماعی به جای یک کمپین، محبوبیت و معروفیت تولید می کند.
  کلیدواژه ها: رسانه اجتماعی | سودمندی | کمپین های جایزه دار | مطالعه موردی | داستان گویی دیجیتال | روابط همگانی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 11
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 35

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 77 کیلوبایت


  قیمت: 36000 تومان  28800 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
علوم-اجتماعی
موضوعات
footer