دانلود مقاله و خرید ترجمه:تجزیه و تحلیل امنیت پروتکل های قابل اعتماد برای جمع اوری داده ها در شبکه های حسگر بی سیم - 2014

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده شبکه های بی سیم ( wireless networks )
 • Security Analysis of Secure Data Aggregation Protocols in Wireless Sensor Networks تجزیه و تحلیل امنیت پروتکل های قابل اعتماد برای جمع اوری داده ها در شبکه های حسگر بی سیم

  سال انتشار:

  2014


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  تجزیه و تحلیل امنیت پروتکل های قابل اعتماد برای جمع اوری داده ها در شبکه های حسگر بی سیم


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Security Analysis of Secure Data Aggregation Protocols in Wireless Sensor Networks


  منبع:

  IEEE, Advanced Communication Technology (ICACT), 2014


  نویسنده:

  Triana Mugia Rahayu, Sang-Gon Lee, Hoon-Jae Lee


  چکیده انگلیسی:

  In order to conserve wireless sensor network (WSN) lifetime, data aggregation is applied. Some researchers consider the importance of security and propose secure data aggregation protocols. The essential of those secure approaches is to make sure that the aggregators aggregate the data in appropriate and secure way. In this paper we give the description of ESPDA (Energy-efficient and Secure Pattern-based Data Aggregation) and SRDA (Secure Reference-Based Data Aggregation) protocol that work on cluster-based WSN and the deep security analysis that are different from the previously presented one.
  Keywords: Data aggregation protocol | secure data aggregation protocol | ESPDA | SRDA | WSN


  چکیده فارسی:

  به منظور حفظ شبکه حسگر بی سیم برای دوران طولانی مدت، از روش تجمع داده ها استفاده می شود. بعضی از محققین بر اهمیت وجود امنیت توجه نموده و پروتکل های قابل اعتماد برای تجمع داده ها را پیشنهاد می کنند. انچه که برای ان روش های ایمن لازم است این است که مطمئن شد جمع کنندگان، داده ها را به روشی امن و مناسب جمع اوری می کنند. در این مقاله به شرح پروتکل ESPDA(جمع اوری داده ها مبتنی بر الگوی امن و صرفه جویی در انرژی) و SRDA (جمع اوری داده ها مبتنی بر مرجع امن) که در روی WSNمبتنی بر دسته اجرا می شوند، و تجزیه و تحلیل امنیتی عمیق و کامل که متفاوت از آنالیزهایی هستند که برای پروتکل های قبلی معرفی شدند، می پردازیم.
  کلمات کلیدی: پروتکل تجمع داده ها | پروتکل تجمع قابل اعتماد داده ها | ESPDA | SRDA | WSN


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 4
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 12

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 51 کیلوبایت


  قیمت: 16000 تومان  12800 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
شبکه-های-بی-سیم
موضوعات
footer