دانلود مقاله و خرید ترجمه:تجزیه و تحلیل سیستم های چند-هاپی ارتباطات نوری بی سیم زیر آبی - 2017

دانلود مقاله و خرید ترجمه:تجزیه و تحلیل سیستم های چند-هاپی ارتباطات نوری بی سیم زیر آبی - 2017
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده برق الکترونیک ( Power Electronics )
 • Performance Analysis of Multi-Hop Underwater Wireless Optical Communication Systems تجزیه و تحلیل سیستم های چند-هاپی ارتباطات نوری بی سیم زیر آبی
  دانلود مقاله| مقاله انگلیسی رایگان| خرید ترجمه فارسی مقاله

  سال انتشار:

  2017


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  تجزیه و تحلیل سیستم های چند-هاپی ارتباطات نوری بی سیم زیر آبی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Performance Analysis of Multi-Hop Underwater Wireless Optical Communication Systems


  منبع:

  IEEE Photonics Technology Letters ( Volume: 29, Issue: 5, March1, 1 2017 )


  نویسنده:

  Mohammad Vahid Jamali, Ata Chizari, and Jawad A. Salehi, Fellow, IEEE


  چکیده انگلیسی:

  In this letter, we analytically evaluate the end-toend bit error rate (BER) of point-to-point multi-hop underwater wireless optical communication (UWOC) systems with respect to all degrading effects of the UWOC channel, namely absorption, scattering, and turbulence-induced fading. To do so, we first derive the BER expression of a single-hop UWOC link as the building block for end-to-end BER evaluation. We also apply Gauss-Hermite quadrature formula to obtain the closedform solution for the system BER in the case of lognormal underwater fading channel. Numerical results demonstrate that multi-hop transmission, by alleviating channel impairments, can significantly improve the system performance and extend the viable end-to-end communication distance.
  Index Terms: Underwater wireless optical communications | BER performance | multi-hop transmission | serial relaying.


  چکیده فارسی:

  در این مقاله، از راه تجزیه و تحلیل، نرخ خطای بیت (BER) سیستم های چند-هاپی ارتباطات نوری بی سیم زیر ابی (UWOC) نقطه به نقطه را نسبت به همه اثرات پست کننده کانال UWOC، یعنی جذب، پراکنش، و محوسازی القایی-تلاطم ارزیابی می کنیم. برای این منظور، ابتدا به بیان BER لینک UWOC تک-هاپی بعنون بلوک ساختمانی برای ارزیابی پشت سر هم BER می پردازیم. ما همچنین فرمول مربع گاوس-هرمیت را برای به دست اوردن شکل بسته ای از راه حل برای سیستم BER در مورد کانال محوسازی زیرابی لگ نرمال، بکار می بریم. نتایج عددی نشان می دهند انتقال چند-هاپی، بوسیله کاهش پست سازی کانال، بطور قابل توجهی عملکرد سیستم را بهبود می دهد و فاصله ارتباطات عملی پشت سر هم را افزایش می دهد.
  اصطلاحات شاخص: ارتباطات نوری بی سیم زیر ابی | عملکرد BER | انتقال چند-هاپی | بازپخش متوالی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 4
  تعداد صفحات فایل doc فارسی(با احتساب مراجع): 16

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 233 کیلوبایت


  قیمت: 15000 تومان  12000 تومان(20% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
-برق-الکترونیک
موضوعات
footer